м. Київ, вул.Тургенiвська 69

[email protected]

Фото Усунення засмічень труб каналізації у Києві Фото Усунення засмічень труб каналізації у Києві, изображение 2

Усунення засмічень труб каналізації у Києві

(097) 559-47-44

(063) 559-47-44

(050) 559-47-44

Замовити виїзд
Ціни на прочищення каналізації
Вид робіт Одиниця виміру Цiна (грн)
1 Прочищення каналізаційних труб (гідродинамічна, механічна) від 10 м.п м.п. 50 Замовити
2 Очищення вертикальних труб каналізації поверх 300 Замовити
3 Очищення каналізаційного колодязя шт. 200 Замовити
4 Нічний виїзд екіпажу шт. 2000 Замовити
5 Відкачування рідких відходів (жирів) з утилізацією 1 куб. 500 Замовити
6 Регламентне обслуговування каналізаційних мереж за договором шт. договірна Замовити
7 Аварійне обслуговування каналізаційних мереж за договором шт. договірна Замовити
Дізнатися вартість прочищення каналізації

Діаметр труби

Замовити виїзд

передзвонимо через 30 секунд

ЩО ТАКЕ ПРОЧИЩЕННЯ КАНАЛІЗАЦІЇ?
ЩО ТАКЕ ПРОЧИЩЕННЯ КАНАЛІЗАЦІЇ?
Сфера наших послуг
Методи прочищення каналізації
Дізнатися вартість прочищення каналізації

Діаметр труби

Замовити виїзд
передзвонимо через 30 секунд
Наша команда
 • Олексій

  Старший аварійної бригади №1
  Олексій

 • Влад

  Старший аварійної бригади №2
  Влад

 • Олександр

  Експедитор аварійної бригади №1
  Олександр

 • Сергій

  Експедитор аварійної бригади №2
  Сергій

ЯКІ ЗАСМІЧЕННЯ КАНАЛІЗАЦІЇ УСУВАЄ КОМПАНІЯ «КРОТ СЕРВІС»

Засмічення каналізації відносяться до найпоширеніших проблем, що виникають в ході експлуатації системи водовідведення. Каналізаційні труби можуть засмічуватися з різних причин: від утворення на стінках товстого шару відкладень до потрапляння в каналізацію сторонніх предметів. Фахівці компанії «Крот сервіс» оперативно усувають будь-які засмічення каналізації і проводять якісне професійне прочищення стічної системи в Києві та Київській області за прийнятною вартістю.

ЯКИМИ СПОСОБАМИ ПРОВОДИТЬСЯ ВИДАЛЕННЯ ЗАСМІЧЕНЬ КАНАЛІЗАЦІЇ

Спеціалізація компанії «Крот сервіс» - професійне прочищення каналізації та усунення засмічень будь-якої складності на об'єктах Києва та області. У майстрів компанії можна замовити видалення засмічень каналізації різного масштабу: від кухонного миття або унітазу до стічної магістралі великого промислового підприємства.

Очищення труб від засмічень виконується двома способами: механічним і гідродинамічним. Вибір способу прочищення каналізації залежить від виду засмічення.

Фахівці компанії усувають всі засмічення в каналізаційних трубах діаметром від 20 до 350 мм і більше за допомогою професійного обладнання, використання якого має вагомі плюси:

Компанія має парк великої асенізаційної техніки, що дозволяє виконувати послуги з чищення септиків та інших фільтраційних систем за доступною ціною. За допомогою спеціального апарату проводиться відкачування з каналізації жиру та інших відходів для подальшої утилізації за оптимальною вартістю.

КОМУ НАДАЮТЬСЯ ПОСЛУГИ З УСУНЕННЯ ЗАСМІЧЕННЯ КАНАЛІЗАЦІЇ

Компанія усуває засмічення в каналізаційних трубах квартир і прочищає засмічення стояків багатоквартирних будинків, займається прочищенням засмічень каналізації житлового комплексу на вулиці і між люками за розумною вартістю.

Послуги з відновлення прохідності труб каналізації та чищення засмічень можна замовити для таких об'єктів:

Послуги компанії також доступні власникам і орендарям приватних будинків, котеджів, дач. Фахівці компанії не тільки усунуть періодично виникають засмічення труб, але і приймуть замовлення на виконання аварійної та профілактичної очистки каналізації житлового будинку за оптимальною вартістю.

ПРОЧИЩЕННЯ ЗАСМІЧЕНЬ В ТРУБАХ МЕХАНІЧНИМ СПОСОБОМ

Усунення каналізаційних засмічень механічним способом проводиться різними змінними насадками, закріпленими на кінці гнучкої сталевої спіралі. Перевага гнучких спіралей в тому, що вони легко проходять повороти 90 градусів, складні коліна, різні вигини труб, не порушуючи цілісності каналізації.

За допомогою електропривідного пристрою забезпечується обертання спіралі зі швидкістю до 800 оборотів в хвилину, що дозволяє насадці ефективно усувати навіть жорсткий засмічення труб каналізації. У компанії можна замовити механічне прочищення стічної системи об'єкта в Києві або області на відстань до 90 метрів. Послуга має доступну ціну.

Спеціальні насадки дозволяють безпечно витягувати з трубопроводу волосся, ганчірки та інші предмети. Є насадки, здатні легко справлятися з корінням дерев, пророслими в трубу, і будівельним сміттям, що потрапили в каналізацію. Фрези видаляють зі стінок труб багаторічний наліт і затверділі нарости.

ЧИСТКА ЗАСМІЧЕНЬ КАНАЛІЗАЦІЇ ГІДРОДИНАМІЧНИМ СПОСОБОМ

Засмічення каналізаційних труб гідродинамічним способом видаляється водою, яка подається через спеціальний рукав під тиском 150-200 бар. На кінці рукава закріплюється насадка з реактивними соплами.

Гідродинамічна промивка дозволяє ідеально Очистити каналізацію від мулистих і жирових відкладень, включаючи всі коліна труб і інші важкодоступні місця, не порушуючи їх герметичності.

Спосіб застосовується навіть при низьких температурах. Промивання взимку дозволяє пробивати крижані пробки, що утворилися в каналізації. Можна замовити гідродинамічну чистку стічної системи на відстань до 120 метрів за прийнятною вартістю.

ЯК УСУНУТИ ЗАСМІЧЕННЯ КАНАЛІЗАЦІЇ В КИЄВІ ТА КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Компанія надає послуги цілодобово, включаючи свята. Кілька бригад готові приймати замовлення від об'єктів приватного сектора і підприємств Києва та області. Замовити терміновий виїзд бригади в Київ або Київську область можна за телефонними номерами, вказаними на сайті компанії.

Допомога надається без внесення передоплати. Після оформлення замовлення протягом 10 хвилин бригада виїжджає на об'єкт на спеціальному автомобілі, обладнаному всім необхідним для того, щоб усунути засмічення каналізації будь-якої складності.

На виконання одного замовлення майстрам буде потрібно не більше 1 години. Клієнт оплачує замовлення після виконання бригадою всіх робіт. Загальна вартість замовлення розраховується з урахуванням обсягу наданих послуг.

Повний перелік послуг і Ціни представлені на сайті компанії. Ціна очищення труб каналізації приведена за погонний метр, а ціна прочищення вертикальних труб – за 1 поверх. Також вказані ціни за очищення одного каналізаційного колодязя і відкачування жиру з каналізації для утилізації.

На сайті можна попередньо дізнатися вартість усунення засмічень каналізаційних труб в Києві та області. Знадобиться відправити замовлення, вказавши ім'я, номер телефону і діаметр труб. Якщо замовити регламентне обслуговування стічної системи в Києві або області, то ціна послуги буде договірною. Компанія успішно усуває всі засмічення каналізації з першого разу за доступною вартості.

Показати більше

✔ ❓ Як прочистити раковину на кухні?

Часто ситуація із забитим водостоком на кухні легко можна вирішити, для цього необхідно докласти трохи зусиль і кмітливості. Або знайти відповідь в нашому розділі Новини

✔ 🚽 Як прочистити унітаз самостійно?

Нерідко невелика закупорка стічної системи в туалеті може перетворитися на справжню проблему. Про те, як прочищати унітаз від засмічень власними зусиллями, дізнаєтеся з нашого розділу Новини

✔ 🛁 Як прочистити засмічення в ванній?

Проблеми забитої стічної системи часто можна усунути простими доступними способами. Знайти відповідь Ви зможете в нашому розділі Новини

✔ ❓ Як очистити засмічення самостійно?

Забилася стічна система, хочете швидко виправити це? Як очищати засмічення, стане в нагоді наступна інформація, яка знаходиться в нашому розділі Новини

Оформіть замовлення онлайн
отримаєте 10% знижки
Наші послуги
Очистка каналізації Прочищення каналізації у Ірпені Пробити каналізацію Пробити каналізацію Аварійна служба каналізації Аварійна служба каналізації Викачування вигрібних ям у Києві Прочищення каналізації в Обухові Прочищення каналізації у Вишневому Прочистка зливової каналізації Прочищення зливової каналізації Засор у ванній Засор у ванній

Замовити прочищення

Крот-сервiс
(097) 559-47-44
click fraud detection