м. Київ, вул.Тургенiвська 69

[email protected]

Фото Механічна прочистка каналізації у Києві Фото Механічна прочистка каналізації у Києві, изображение 2

Механічна прочистка каналізації у Києві

(097) 559-47-44

(063) 559-47-44

(050) 559-47-44

Замовити виїзд
Ціни на прочищення каналізації
Вид робіт Одиниця виміру Цiна (грн)
1 Прочищення каналізаційних труб (гідродинамічна, механічна) від 10 м.п м.п. 50 Замовити
2 Очищення вертикальних труб каналізації поверх 300 Замовити
3 Очищення каналізаційного колодязя шт. 200 Замовити
4 Нічний виїзд екіпажу шт. 2000 Замовити
5 Відкачування рідких відходів (жирів) з утилізацією 1 куб. 500 Замовити
6 Регламентне обслуговування каналізаційних мереж за договором шт. договірна Замовити
7 Аварійне обслуговування каналізаційних мереж за договором шт. договірна Замовити
Дізнатися вартість прочищення каналізації

Діаметр труби

Замовити виїзд

передзвонимо через 30 секунд

ЩО ТАКЕ ПРОЧИЩЕННЯ КАНАЛІЗАЦІЇ?
ЩО ТАКЕ ПРОЧИЩЕННЯ КАНАЛІЗАЦІЇ?
Сфера наших послуг
Методи прочищення каналізації
Дізнатися вартість прочищення каналізації

Діаметр труби

Замовити виїзд
передзвонимо через 30 секунд
Наша команда
 • Олексій

  Старший аварійної бригади №1
  Олексій

 • Влад

  Старший аварійної бригади №2
  Влад

 • Олександр

  Експедитор аварійної бригади №1
  Олександр

 • Сергій

  Експедитор аварійної бригади №2
  Сергій

ПРОФЕСІЙНЕ МЕХАНІЧНЕ ПРОЧИЩЕННЯ КАНАЛІЗАЦІЇ В КИЄВІ

Механічне прочищення каналізації-це ефективний спосіб усунення різних засмічень стічної системи житлових будинків, громадських або промислових будівель. У компанії «Крот сервіс» можна замовити послугу професійного механічногої прочищення каналізації в Києві та Київській області за прийнятну вартість.

Компанія виконує механічну прочищення каналізації на об'єктах Києва та області спеціальним обладнанням. Його використання безпечно для усунення засмічень в пластикових, металевих і чавунних трубах. Замовити послугу механічної прочищення каналізаційних труб перерахованих видів можуть наступні об'єкти:

У компанії можна замовити послугу прочищення механічним способом труб діаметром від 20 до 350 мм за розумною ціною. Можливе замовлення на очищення труб більшого діаметру за доступною вартості.

Замовити послугу механічної прочищення каналізації в Києві або області можна на відстань до 90 метрів. Такі обмеження замовлення обумовлені характеристиками використовуваного обладнання. Послуга має оптимальну вартість.

АВАРІЙНЕ МЕХАНІЧНЕ ПРОЧИЩЕННЯ КАНАЛІЗАЦІЇ

Компанія працює в режимі 24/7, включаючи святкові дні. Замовити аварійне механічне прочищення каналізації можна цілодобово за номерами телефонів, вказаними на сайті компанії.

Кілька бригад готові прийняти термінові замовлення з об'єктів Києва та області. На виконання одного замовлення бригаді буде потрібно не більше 1 години. Професійне обладнання працює не тільки швидко, але акуратно і чисто.

Після оформлення замовлення майстри виїжджають на об'єкт протягом 10 хвилин. Компанія надає оперативну допомогу без внесення передоплати. Клієнт оплачує вартість замовлення після виконання всіх робіт.

Якщо під час виконання замовлення знадобиться відкачування з каналізації жиру або інших небезпечних відходів, машина бригади укомплектована всім необхідним обладнанням для проведення таких робіт. При підрахунку загальної вартості замовлення підсумовуються ціни всіх наданих послуг. Ціна відкачування відходів вказана на сайті компанії.

ГІДРОДИНАМІЧНА І МЕХАНІЧНА ОЧИСТКА КАНАЛІЗАЦІЙНИХ ТРУБ

Засмічення стічних систем прочищаються двома способами: гідродинамічним і механічним. Вибір способу прочищення каналізаційних труб залежить від виду і складності засмічення.

Гідродинамічне очищення каналізації проводиться водою, яка подається в трубопровід під високим тиском спеціальним апаратом. Струмінь води під тиском 150-200 бар пробиває складні засмічення каналізації.

Гідродинамічна промивка дозволяє ідеально прочистити каналізаційні труби від мулистих і жирових відкладень, зберігаючи герметичність системи водовідведення. Промивання прочищає каналізацію до первозданного стану, включаючи складні вигини труб.

Механічна чистка каналізації виконується спеціальними обертовими насадками, що дозволяють витягувати з трубопроводу сторонні предмети, пробивати серйозні засмічення і видаляти відкладення з внутрішніх стінок труб.

Компанія «Крот сервіс» спеціалізується на професійному прочищенні стічних систем в Києві та області. На сайті компанії можна замовити послуги аварійної гідродинамічної очистки системи водовідведення за раціональною вартістю. Замовити планову профілактичну промивку каналізації можна за договірною ціною. Бригада 1 раз на рік буде виконувати роботи за зафіксованою в договорі ціною.

Компанія виконує послуги механічної прочищення каналізації будь-якого масштабу за доступною вартості: від усунення засмічення в кухонній мийці до пробивання каналізаційної магістралі великого підприємства. Ціна механічної прочищення каналізаційних труб вказана за погонний метр. Весь перелік послуг і ціни розміщені на сайті компанії.

ЯК ВИКОНУЄТЬСЯ ПРОФЕСІЙНЕ ПРОЧИЩЕННЯ КАНАЛІЗАЦІЇ МЕХАНІЧНИМ СПОСОБОМ?

Професійне Механічне прочищення каналізаційних труб виконується за допомогою спеціального обладнання. У трубопровід опускається гнучка спіраль із закріпленою на кінці спеціальною насадкою.

Електроприводний пристрій обертає спіраль разом з насадкою зі швидкістю до 800 оборотів в хвилину. Прочищення стічної системи від засмічень відбувається за рахунок того, що швидко обертається насадка захоплює всю внутрішню поверхню труби.

Використання гнучких спіралей має суттєву перевагу - вони легко проходять не тільки повороти 90 градусів, але і складні коліна труб, не порушуючи цілісності сантехніки. Максимальний результат від механічної прочищення каналізації можна отримати при правильному виборі насадок. Їх підбирають за двома параметрами:

Професійне обладнання для механічного прочищення каналізації укомплектовано різними насадками:

Всі фахівці компанії мають високу кваліфікацію і великий досвід роботи, що дозволяє їм правильно підбирати насадки для ефективної прочищення будь-якого засмічення каналізації.

Показати більше

✔ ❓ Що таке механічне прочищення каналізації?

Прочищення проводиться гнучкими спіралями (пружинами) різних діаметрів, які з’єднуються між собой̆. Насадка на кінці пробиває засмічення, і знімає зі стінок наліт.

✔ 📹 У вас є відео інспекція труб?

Так, в кожному екіпажі є теле інспекція. Використовується для визначення причини засмічення труби або пошуку зламу, зміщення труб. Також ідеальна для перевірки якості виконаної роботи, після прочищення каналізації.

✔ 💥 Ви не розіб'єте трубу?

Вся спецтехніка відповідає европейским стандартам і не зашкодить трубі. При необхідності фахівці снімають фаянс, щоб не розбити прилади.

✔ 🏠 У квартирі можна прочистити механічним способом?

Для квартири механічна прочищення каналізації є ідеальною. Завдяки гнучким спіралям можлива прочищення труб малого діаметра і проходження кутів під 90 градусів.

Оформіть замовлення онлайн
отримаєте 10% знижки
Наші послуги
Очистка каналізації Прочищення каналізації у Боярці Сервісне обслуговування каналізації Сервісне обслуговування каналізації Очистка каналізації Прочистка каналізації Послуги асенізатора у Києві Прочищення каналізації у Вишневому Очистка каналізації Очищення каналізації метро Майдан Незалежності Прочищення каналізації в Ворзелі Очистка каналізації Прочищення каналізації у Борисполі

Замовити прочищення

Крот-сервiс
(097) 559-47-44
click fraud detection