м. Київ, вул.Тургенiвська 69

[email protected]

Фото Аварійне прочищення каналізації у Києві Фото Аварійне прочищення каналізації у Києві, изображение 2

Аварійне прочищення каналізації у Києві

(097) 559-47-44

(063) 559-47-44

(050) 559-47-44

Замовити виїзд
Ціни на прочищення каналізації
Вид робіт Одиниця виміру Цiна (грн)
1 Прочищення каналізаційних труб (гідродинамічна, механічна) від 10 м.п м.п. 50 Замовити
2 Очищення вертикальних труб каналізації поверх 300 Замовити
3 Очищення каналізаційного колодязя шт. 200 Замовити
4 Нічний виїзд екіпажу шт. 2000 Замовити
5 Відкачування рідких відходів (жирів) з утилізацією 1 куб. 500 Замовити
6 Регламентне обслуговування каналізаційних мереж за договором шт. договірна Замовити
7 Аварійне обслуговування каналізаційних мереж за договором шт. договірна Замовити
Дізнатися вартість прочищення каналізації

Діаметр труби

Замовити виїзд

передзвонимо через 30 секунд

ЩО ТАКЕ ПРОЧИЩЕННЯ КАНАЛІЗАЦІЇ?
ЩО ТАКЕ ПРОЧИЩЕННЯ КАНАЛІЗАЦІЇ?
Сфера наших послуг
Методи прочищення каналізації
Дізнатися вартість прочищення каналізації

Діаметр труби

Замовити виїзд
передзвонимо через 30 секунд
Наша команда
 • Олексій

  Старший аварійної бригади №1
  Олексій

 • Влад

  Старший аварійної бригади №2
  Влад

 • Олександр

  Експедитор аварійної бригади №1
  Олександр

 • Сергій

  Експедитор аварійної бригади №2
  Сергій

«КРОТ-СЕРВІС» — ЕФЕКТИВНА АВАРІЙНА СЛУЖБА КАНАЛІЗАЦІЇ КИЄВА

Аварійна служба каналізації компанії «Крот-Сервіс» професійно виконає очищення стічних систем від будь-яких засмічень у Києві та Київській області. Компанія оперативно усуває засмічення стічних труб житлових, громадських, промислових приміщень за прийнятною вартістю. Аварійна служба каналізації застосовує механічний та гідродинамічний способи прочищення труб.

ПОСЛУГА ЧИЩЕННЯ КАНАЛІЗАЦІЇ ПРИ ВИНИКНЕННІ АВАРІЇ

В аварійній службі каналізації компанії «Крот-Сервіс» можна замовити очищення стічних труб у Києві та області для таких об’єктів:

Для усунення засмічення стічних труб аварійна служба каналізації використовує лише професійне обладнання, що дає змогу унеможливити пошкодження цілісності системи. Устаткування безпечне для чищення таких видів труб:

Аварійна служба каналізації надає допомогу при засміченні труб діаметром 20–350 мм. На об’єктах Києва чи області можна замовити очищення труб більшого діаметру.

ЯК ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ПРОЧИЩЕННЯ КАНАЛІЗАЦІЇ У ВИПАДКУ АВАРІЇ МЕХАНІЧНИМ СПОСОБОМ?

Аварійна служба каналізації виконує механічне прочищення стічних труб за допомогою спеціальної гнучкої металевої спіралі. На її кінці закріплюються змінні насадки. Електроприводний пристрій забезпечує обертання спіралі зі швидкістю до 800 оборотів, що дозволяє насадці ефективно усувати будь-які засмічення.

Щоб отримати максимальний результат, необхідно правильно вибрати насадку. Вона підбирається за двома параметрами:

Аварійна служба каналізації успішно справляється із таким завданням. Усі фахівці мають високий рівень кваліфікації та великий досвід роботи.

За допомогою механічного способу аварійна служба каналізації безпечно витягає з трубопроводу волосся, ганчірки та інші сторонні предмети. Спеціальні фрези дозволяють видалити з труб багаторічний наліт та затверділі нарости.

Гнучкі спіралі без проблем проходять як повороти 90 градусів, так і складні коліна або вигин труб, не порушуючи герметичність трубопроводу. У компанії можна замовити усунення будь-якого засмічення навіть у важкодоступних місцях стічної системи. Аварійна служба каналізації на замовлення зможе прочистити механічним способом до 90 метрів стічної системи в Києві чи області.

ЯК ПРОВОДИТЬСЯ ОЧИЩЕННЯ КАНАЛІЗАЦІЙНОЇ СИСТЕМИ ПРИ АВАРІЇ ГІДРОДИНАМІЧНИМ СПОСОБОМ?

Аварійна служба каналізації проводить гідродинамічне очищення стічної системи тиском води високого тиску. Апарат подає воду в трубопровід через спеціальний шланг, на кінці якого встановлено насадку з реактивними соплами.

Гідродинамічний спосіб аварійна служба каналізації прочищає мулисті та жирові відкладення на стінках труб. Вода легко проходить через усі складні вигини системи, очищаючи труби до блиску. Спосіб успішно застосовується навіть за низьких температур.

За допомогою гідродинамічного промивання аварійна служба каналізації надає такі послуги:

Гідродинамічна промивка активно використовується для профілактичного прочищення сантехніки. У компанії можна замовити проведення планового гідроочищення стічної системи. Послуга має доступну вартість. Аварійна служба каналізації щорічно прочищатиме труби за фіксованою в договорі ціною. Замовлення регулярного профілактичного догляду за трубами дає змогу продовжити термін безперебійної експлуатації стічної системи. Усі ці послуги можуть замовити клієнти з Києва та області.

ЯК ПРАЦЮЄ АВАРІЙНА СЛУЖБА ОЧИЩЕННЯ КАНАЛІЗАЦІЙНОЇ СИСТЕМИ?

Аварійна служба каналізації працює цілодобово, без вихідних та свят. Замовити терміновий виїзд бригади до Києва та області можна на сайті компанії.

Якщо надійшло замовлення на очищення стічних труб, аварійна служба прочищення каналізації виїжджає впродовж 10 хвилин після оформлення замовлення без внесення передоплати. Клієнт оплачує вартість послуги лише після виконання бригадою всіх робіт.

Аварійна служба каналізації прибуває на замовлення на спеціальному автомобілі, укомплектованому необхідним обладнанням для прочищення труб, відкачування жиру та інших небезпечних відходів для подальшої утилізації. Усі роботи, які зазвичай займають не більш ніж 1 години, аварійна служба каналізації виконає акуратно та чисто.

Яка вартість аварійної прочистки каналізаційної системи в Києві?

Повний перелік послуг, які надає аварійна служба каналізації, із цінами розміщено на сайті компанії. Ціна очищення труб вказана за 1 погонний метр. Ціна прочищення вертикальних труб — за 1 поверх. Також вказані ціни очищення одного колодязя та відкачування жиру для подальшої утилізації. Загальна вартість прочищення стічної системи розраховується з урахуванням виконаних робіт.

На сайті можна заздалегідь дізнатися вартість очищення трубопроводу. Потрібно відправити замовлення, вказавши своє ім’я, номер телефону, а також вибрати діапазон діаметра труб із переліку.

Якщо замовити регламентне обслуговування стічних мереж у Києві та області, то на послугу встановлюється договірна ціна. Аварійна служба каналізації гарантує успішний результат із першого разу за прийнятну вартість при виконанні всіх послуг.

Показати більше

✔ ❓ Як прочистити раковину на кухні?

Часто ситуація із забитим водостоком на кухні легко можна вирішити, для цього необхідно докласти трохи зусиль і кмітливості. Або знайти відповідь в нашому розділі Новини

✔ 🚽 Як прочистити унітаз самостійно?

Нерідко невелика закупорка стічної системи в туалеті може перетворитися на справжню проблему. Про те, як прочищати унітаз від засмічень власними зусиллями, дізнаєтеся з нашого розділу Новини

✔ 🛁 Як прочистити засмічення в ванній?

Проблеми забитої стічної системи часто можна усунути простими доступними способами. Знайти відповідь Ви зможете в нашому розділі Новини

✔ ❓ Як очистити засмічення самостійно?

Забилася стічна система, хочете швидко виправити це? Як очищати засмічення, стане в нагоді наступна інформація, яка знаходиться в нашому розділі Новини

Оформіть замовлення онлайн
отримаєте 10% знижки
Наші послуги
Забився унітаз Забився унітаз Послуги асенізатора у Києві Відеодіагностика труб каналізації у Києві Пробити каналізацію Пробити каналізацію Очистка каналізації Очищення каналізації метро Майдан Незалежності Очистка каналізації Прочистка каналізації Прочищення каналізації у Бучі Прочищення каналізаційних труб Прочищення каналізаційних труб

Замовити прочищення

Крот-сервiс
(097) 559-47-44
click fraud detection