м. Київ, вул.Тургенiвська 69

[email protected]

Фото Прочищення каналізації у Львові Фото Прочищення каналізації у Львові, изображение 2

Прочищення каналізації у Львові

(097) 559-47-44

(063) 559-47-44

(050) 559-47-44

Замовити виїзд
Ціни на прочищення каналізації
Вид робіт Одиниця виміру Цiна (грн)
1 Прочищення каналізаційних труб (гідродинамічна, механічна) від 10 м.п м.п. 50 Замовити
2 Очищення вертикальних труб каналізації поверх 300 Замовити
3 Очищення каналізаційного колодязя шт. 200 Замовити
4 Нічний виїзд екіпажу шт. 2000 Замовити
5 Відкачування рідких відходів (жирів) з утилізацією 1 куб. 500 Замовити
6 Регламентне обслуговування каналізаційних мереж за договором шт. договірна Замовити
7 Аварійне обслуговування каналізаційних мереж за договором шт. договірна Замовити
Дізнатися вартість прочищення каналізації

Діаметр труби

Замовити виїзд

передзвонимо через 30 секунд

ЩО ТАКЕ ПРОЧИЩЕННЯ КАНАЛІЗАЦІЇ?
ЩО ТАКЕ ПРОЧИЩЕННЯ КАНАЛІЗАЦІЇ?
Сфера наших послуг
Методи прочищення каналізації
Дізнатися вартість прочищення каналізації

Діаметр труби

Замовити виїзд
передзвонимо через 30 секунд

Якісна професійна чистка каналізації у Львові та області від компанії «Крот Сервіс»

Професійна чистка каналізації у Львові та Львівській області, що проводиться спеціалістами компанії «Крот Сервіс», дає змогу ефективно усувати засмічення стічної системи різного масштабу: від сантехніки в хаті чи офісі до каналізаційної магістралі на великому промисловому підприємстві. Компанія здійснює аварійне і профілактичне прочищення каналізаційних труб механічним та гідродинамічним способом за доступною вартістю.

Від чого залежить вибір способу прочистки каналізації?

Засмічення каналізаційних труб належить до найпоширеніших проблем, що виникають у процесі експлуатації стічних систем. Вибір способу очистки каналізації залежить від різновиду засмічення.

Механічна чистка каналізаційної системи дає змогу:

Гідродинамічна промивка каналізації ідеально прочищає труби від відкладень органічних і неорганічних відходів.

Як здійснюється професійна механічна прочистка каналізації?

Професійна механічна очистка каналізаційних труб здійснюється за допомогою спеціального обладнання. В каналізаційну систему опускається гнучка спіраль із закріпленою на кінці змінною насадкою. Електропривідний пристрій крутить спіраль зі швидкістю до 800 обертів за хвилину.

Коли насадка швидко обертається, вона здатна пробити дуже серйозне засмічення каналізації. У разі використання в якості насадки спеціальної фрези труби очищаються навіть від багаторічного нальоту. Фахівці компанії мають високу кваліфікацію і значний практичний досвід роботи, що дає їм змогу швидко підбирати оптимальну насадку під час виконання кожного замовлення на механічну чистку каналізації у Львові або області.

Використання гнучких спіралей у професійному обладнанні зумовлено їхньою здатністю легко проходити повороти 90 градусів, складні коліна і вигини труб, не порушуючи цілісності стічної системи.

На сайті компанії можна замовити професійну механічну чистку каналізації у Львові та області на відстань до 90 метрів за оптимальною вартістю. Послуга оперативно надається у разі аварійної ситуації за доступною ціною. Також можна замовити послугу профілактичного догляду за каналізаційною системою.

Особливості професійної гідродинамічної промивки каналізації

Професійна гідродинамічна промивка каналізації здійснюється за допомогою апарата високого тиску води. До апарата підключається шланг, а на другому його кінці закріплюється форсунка з реактивними соплами. Шланг вводиться в каналізаційну трубу і подається вода під тиском 150–200 бар. Струмінь води такого високого тиску не лише здатен пробивати складні засмічення, а й прочищає трубопровід буквально до блиску. Перевага гідродинаміки в тому, що вода легко проходить вигини труб та коліна, не порушуючи герметичності каналізаційної системи.

Замовлення на гідродинамічну промивку приймається на відстань до 120 метрів в одну сторону за прийнятними цінами. На сайті компанії можна замовити аварійну гідродинамічну чистку каналізації у Львові або області для ефективного усунення засмічення за доступною вартістю. Ціну промивки труб зазначено за 1 погонний метр, а вертикальних труб у багатоповерховому будинку – за 1 поверх.

Також компанія приймає замовлення на профілактичне обслуговування. Планова профілактична чистка каналізації у Львові та області здійснюється за договірною ціною. Бригада 1 раз на рік виконуватиме промивку стічної системи за зафіксованою у договорі ціною.

На яких об'єктах виконується прочистка каналізації у Львові?

Фахівці компанії «Крот Сервіс» проводять чистку каналізації у Львові професійним обладнанням. Ним безпечно прочищати засмічення в пластикових, чавунних і металевих трубах. При цьому очистка каналізаційної системи відбувається швидко та акуратно. Після виконання замовлення в приміщенні буде чисто.

Замовити послугу механічної або гідродинамічної чистки каналізації у Львові та області можуть:

На сайті можна замовити професійну чистку каналізації у Львові та області з діаметром труб від 20 до 350 мм. Також можливе замовлення послуги на об'єкти, де стічні системи мають труби більшого діаметру.

Як замовити чистку каналізації у Львові?

Компанія «Крот Сервіс» розуміє важливість своєї роботи і тому надає послуги чистки каналізації у Львові та області цілодобово, 7 днів на тиждень, у тому числі на свята. Замовити послугу можна за номерами телефонів, зазначеними на сайті. Замовлення приймаються без внесення передоплати.

Після оформлення замовлення на аварійну чистку каналізації у Львові чи області допомога надається оперативно – бригада виїздить на об’єкт протягом 10 хвилин. Спеціальний автомобіль компанії обладнано всім необхідним для усунення засмічення каналізації механічним або гідродинамічним способом.

За необхідності здійснюється відкачка жиру та інших небезпечних відходів для подальшої утилізації. Щоб прочистити стічну систему, бригаді потрібно близько 1 години. Клієнт вносить оплату після виконання всіх робіт.

Загальна вартість замовлення включає ціни всіх виконаних робіт. Ціни на всі послуги компанії розміщено на сайті. Також на сайті можна прорахувати вартість чистки каналізації у Львові до того, як замовити послугу. Для цього потрібно заповнити форму замовлення, вказавши ім’я і номер телефона, та вибрати з переліку діапазон труб.

Компанія «Крот Сервіс» гарантує, що чистку каналізації у Львові та області буде виконано якісно з першого разу за оптимальну вартість.

Показати більше

✔ ❓ Що таке гідродинамічна промивка каналізації?

Потік води вище 100 літрів в хвилину і тиск 200 атмосфер.
У трубу каналізації заводиться шланг зі спеціальною насадкою (форсункою), і під тиском виходить вода, яка вимиває труби.

✔ ❓ Що таке електромеханічне прочищення труб?

Прочищення проводиться гнучкими спіралями (пружинами) різних діаметрів, які з’єднуються між собой̆. На першу спіраль одягається насадка, і проштовхується в трубу, за допомогою двигуна обертаючись в перед. Насадка на кінці пробиває засмічення, і знімає зі стінок наліт.

✔ ❓ Яка гарантія, що ви прочистите?

Ми прочистимо 99%. В одному випадки з десяти ми не можемо прочистити, якщо зламана труба, або залита цементом.

✔ ⌚ Скільки часу займає прочищення каналізації?

Середній час виконання заявки займає близько 45-ти хвилин. В цей час входить занос в підьїзд обладнання, прочищення і перевірка об’єкта.


Наші послуги
Гідродинамічна прочистка каналізації Гідродинамічна прочистка каналізації Забився унітаз Забився унітаз Очистка каналізації Очищення каналізації метро Майдан Незалежності Очистка каналізації Прочищення каналізації у Вишгороді Очищення каналізації метро Позняки Прочищення каналізаційних труб Прочищення каналізаційних труб Прочищення каналізації у Вишневому Прочищення каналізації у Бучі

Замовити прочищення

Крот-сервiс
(097) 559-47-44
click fraud detection