м. Київ, вул.Тургенiвська 69

[email protected]

Фото Очищення зливової каналізації у Києві Фото Очищення зливової каналізації у Києві, изображение 2

Очищення зливової каналізації у Києві

(097) 559-47-44

(063) 559-47-44

(050) 559-47-44

Замовити виїзд
Ціни на прочищення каналізації
Вид робіт Одиниця виміру Цiна (грн)
1 Прочищення каналізаційних труб (гідродинамічна, механічна) від 10 м.п м.п. 50 Замовити
2 Очищення вертикальних труб каналізації поверх 300 Замовити
3 Очищення каналізаційного колодязя шт. 200 Замовити
4 Нічний виїзд екіпажу шт. 2000 Замовити
5 Відкачування рідких відходів (мулу) з утилізацією 1 куб. 500 Замовити
6 Регламентне обслуговування каналізаційних мереж за договором шт. договірна Замовити
7 Аварійне обслуговування каналізаційних мереж за договором шт. договірна Замовити
Дізнатись вартість прочищення каналізації

Діаметр труби

Замовити виїзд

передзвонимо через 30 секунд

ЩО ТАКЕ ПРОЧИЩЕННЯ КАНАЛІЗАЦІЇ?
ЩО ТАКЕ ПРОЧИЩЕННЯ КАНАЛІЗАЦІЇ?
Сфера наших послуг
Методи прочищення каналізації
Дізнатись вартість прочищення каналізації

Діаметр труби

Замовити виїзд
передзвонимо через 30 секунд
Наша команда
 • Олексій

  Старший аварійної бригади №1
  Олексій

 • Влад

  Старший аварійної бригади №2
  Влад

 • Олександр

  Експедитор аварійної бригади №1
  Олександр

 • Сергій

  Експедитор аварійної бригади №2
  Сергій

ПРОЧИЩЕННЯ ЗЛИВОВОЇ КАНАЛІЗАЦІЇ

Прочищення зливової каналізації відкритого та закритого типів у Києві та області виконує компанія Крот-Сервіс. Використовуємо спеціальне обладнання, що дає змогу повністю усунути засмічення в трубопроводі та повернути системі колишню пропускну здатність. Для видалення пробок використовуємо метод гідродинамічного промивання напором води під тиском півтори-дві сотні бар. Пісок, гравій, щебінь, гілки та інше сміття, що закупорило просвіти труб, вимивається повністю. Під час замулювання колектора відбувається значне зменшення відтоку в ґрунт зібраної рідини. Проблема вирішується усуненням осаду за допомогою мулососної машини. Парк нової сучасної техніки та промислового обладнання дають змогу нам ефективно вирішувати питання забитого зливового трубопроводу.

ОЧИЩЕННЯ ЗЛИВОСТОКІВ

Очищення зливостоків на прибудинкових ділянках малоповерхових і багатоповерхових будинків буде потрібно в тому випадку, коли після опадів територія залита водою. При правильному проєктуванні та монтажі система призначена на прийом певного обсягу води. Для забезпечення нормального функціонування зливова стічна мережа оснащена фільтрувальними колодязями — малими накопичувачами твердого сміття. Тому, незалежно від умов, система призначена для всесезонної ефективної роботи. Якщо цього немає, потрібно провести очищення зливостоків.

ПРОЧИЩЕННЯ ЗЛИВОВОЇ КАНАЛІЗАЦІЇ У КИЄВІ

Прочищення зливової каналізації в Києві від компанії Крот-Сервіс — послуга з гарантією якості за доступною ціною. Щоб утримувати зливову каналізацію завжди справною та не витрачати час на контроль її стану, пропонуємо скористатися сервісним обслуговуванням за договором. Ці турботи бере на себе компанія Крот-Сервіс, здійснюючи планові огляди та чищення за затвердженим графіком. Вигода в тому, що послуга є комплексною та тарифікується за ціною 70 % від разової, а також передбачає тридцяти відсоткову знижку на інші замовлення.

Виконуємо чищення всіх типів стічних систем, а саме: трубопроводи, вигрібні ями, септики, дренажні поля, зливові каналізації, жировловлювачі. Послуги доступні для приватних будинків, квартир, житлових комплексів, громадських установ, автомийок, заводів тощо. Виїжджаємо до будь-якого населеного пункту Київської області. Оплата в готівковій або безготівковій формі за фактом виконаних робіт.

Показати більше

✔ ❓ Лівнівка забилася після дощу, ви зможете прочистити?

Так, звичайно це наш основний профіль. Ми прочищаємо зливову каналізацію від мула, шлаку, сміття.

✔ 📹 Ви можете подивитися відеокамерою труби?

Ми виконуємо відеодіагностику труб до 500 діаметра. Довжина ділянки, який можемо переглянути за один раз, становить 25 метрів.

✔ ❓ Якщо труба забита землею ви прочистите?

Наші фахівці прочищають труби від всіх видів забруднень: земля, пісок, лад сміття, побутові відходи. Вода і тиск вимивають труби до блиску.

✔ ❓ Ви чистите зливоприймачі?

Ми чистимо зливоприймачі від землі і писку. При необхідності збираємо відходи в мішок і вивозимо. Вартість узгоджується по прибуттю на об’єкт.

Оформіть замовлення онлайн
отримаєте 10% знижки
Наші послуги
Забився унітаз Забився унітаз Прочищення каналізації у Вишневому Очистка каналізації Прочищення каналізації у Ірпені Викачування вигрібних ям у Києві Усунення засмічень каналізації Усунення засмічень Прочищення каналізації в Ворзелі Послуги асенізатора у Києві Гідродинамічна промивка каналізації Гідродинамічне промивання каналізації

Замовити прочищення

Крот-сервiс
(097) 559-47-44
click fraud detection