м. Київ, вул.Тургенiвська 69

[email protected]

Фото Чистка жироуловлювача у Києві Фото Чистка жироуловлювача у Києві, изображение 2

Чистка жироуловлювача у Києві

(097) 559-47-44

(063) 559-47-44

(050) 559-47-44

Замовити виїзд
Ціни на чистку жироуловлювача
Вид робіт Одиниця виміру Цiна (грн)
1 Гідродинамічна прочистка каналізації (понад 10 метрів) м.п. 45 грн Замовити

Сфера наших послуг
Наша команда
 • Олексій

  Старший аварійної бригади №1
  Олексій

 • Влад

  Старший аварійної бригади №2
  Влад

 • Олександр

  Експедитор аварійної бригади №1
  Олександр

 • Сергій

  Експедитор аварійної бригади №2
  Сергій

ОЧИЩЕННЯ ЖИРОУЛОВЛЮВАЧІВ

У процесі очищення стічних вод жировловлювачі стикаються з надмірним накопиченням жирів, внаслідок чого уповільнюється функція очистки конструкцій. Уникнути такого неприємного наслідку можна лише за допомогою професійного чищення жироуловлювачів. Наша компанія надає послуги з чищення жироуловлювачів, ціна в Києві на які, буде доступною для кожного власника заміського будинку. Ми дотримуємося всіх регламентів очищення, вміємо передбачити можливі складнощі в процесі, надаючи своїм клієнтам максимально якісний результат.

Особливості очищення жироуловлювачів

Жировловлювач — це резервуар із поліпропілену, нержавіючої сталі або склопластику, який допомагає відокремлювати жир від стічної води. Усередині ємності встановлено перегородку, яка відповідає за рух рідини. Під впливом сил гравітації, легкі частинки жиру чи олії осідають у вигляді масложирової плівки, збільшуючись у розмірах, перешкоджаючи вільному проходу води. Позбутися такого недоліку можна тільки за допомогою проведення професійного очищення жироуловлювача, яким займається наша компанія.

Ми проводимо очисні роботи для багатьох видів жировловлювачів, а саме:

Створюючи заявку на виклик професіоналів для очисних робіт, необхідно обов’язково вказувати характер жироуловлювачів, під які ми швидко підберемо потрібну технологію очищення та техніку. Наші майстри відповідально підходять до своєї роботи, у процесі використовується лише інноваційна, справна техніка.

Послуги з очищення жировловлювачів

Очищення жировловлювачів — це технічно складний процес, до якого ми заздалегідь готуємось. Розглянемо етапи очищення:

Кожен наш професіонал відповідально підходить до своєї роботи, дотримується всіх норм безпеки. Будь-коли переходьте на наш сайт, дивіться перелік послуг і залишайте заявки. Очищення жировловлювача в Києві пройде за всіма стандартами норм і правил, ми на всі 100 % справляємося зі своїми функціями, щоби кожен клієнт залишився задоволеним результатом. Вартість наших послуг дуже доступна, у разі необхідності кожен власник великого кафе, ресторану або їдальні зможе скористатися нашими послугами, продовжуючи термін служби своїм жировловлювачам.

Показати більше

✔ ❶ Як проводиться очищення жироуловлювача?

Очищення виконується за допомогою вакуумних екстракторів, асенізаторських машин чи мулососів. Після відкачування жиру майстри промивають усі поверхні хімічними засобами та водою під тиском.

✔ ❷ Чи є послуги абонентського обслуговування жироуловлювачів?

Ми обслуговуємо жировловлювачі за договором, виїжджаючи на об’єкт у зручний час із певною періодичністю. Серед наших клієнтів — кафе, ресторани, магазини та харчові виробництва.

✔ ❸ Як часто необхідно проводити чистку жироуловлювача?

Побутові жировловлювачі під мийку варто чистити 3–4 рази на місяць, промислові — раз на 3–6 місяців.

✔ ❹ Чи проводите ви утилізацію жиру та яким чином?

Ми відвозимо відкачаний жир на спеціалізований полігон, де проводиться утилізація відповідно до екологічних норм. Надаємо відповідний акт.

Оформіть замовлення онлайн
отримайте 10% знижки
Наші послуги
Прочистка зливової каналізації Прочищення зливової каналізації Очистка каналізації Прочищення каналізації у Броварах Сервісне обслуговування каналізації Сервісне обслуговування каналізації Відеодіагностика труб каналізації у Києві Послуги асенізатора у Києві Очистка каналізації Прочистка каналізації Очищення каналізації метро Позняки Прочистка каналізації ЛьвівПрочищення каналізації у Львові

Замовити прочищення

Крот-сервiс
(097) 559-47-44
click fraud detection