м. Київ, вул.Тургенiвська 69

[email protected]

Чистка каналізації у Києві

Замовити дзвінок
Ціни на прочищення каналізації
Вид робіт Одиниця виміру Цiна (грн)
1 Прочищення каналізаційних труб (гідродинамічна, механічна) від 10 м.п м.п. 50 Замовити
2 Прочищення вертикальних труб каналізації поверх 330 Замовити
3 Очищення каналізаційного колодязя шт. 200 Замовити
4 Нічний виїзд екіпажу шт. 2900 Замовити
5 Відкачування рідких відходів (жирів) з утилізацією 1 куб. 700 Замовити
6 Регламентне обслуговування каналізаційних мереж за договором шт. договірна Замовити
7 Аварійне обслуговування каналізаційних мереж за договором шт договірна Замовити
8 Електромеханічна прочищення каналізації (понад 10 м.п.) м.п 50 Замовити

Дізнатися вартість прочищення каналізації

Діаметр труби

Дізнатися вартість прочищення каналізації

Діаметр труби

ЩО ТАКЕ ПРОЧИЩЕННЯ КАНАЛІЗАЦІЇ?

ЩО ТАКЕ ПРОЧИЩЕННЯ КАНАЛІЗАЦІЇ?

Сфера наших послуг

Методи прочищення каналізації

Замовити виїзд

передзвонимо через 30 секунд

Замовити виїзд

передзвонимо через 30 секунд

Наша команда

 • Олексій

  Старший аварійної бригади №1
  Олексій

 • Влад

  Старший аварійної бригади №2
  Влад

 • Олександр

  Експедитор аварійної бригади №1
  Олександр

 • Сергій

  Експедитор аварійної бригади №2
  Сергій

ПРОЧИЩЕННЯ КАНАЛІЗАЦІЇ У КИЄВІ ШВИДКО І ЧИСТО

Термінове, оперативне і якісне усунення засмічень каналізаційної системи – це спеціалізація компанії «Крот сервіс». Виконуємо роботи будь-якої складності і гарантуємо відновлення прохідності труб. Обслуговуємо приватні будинки, квартири, ресторани, офіси і заводи, підбираємо індивідуальні рішення для конкретних ситуацій. Замовте дзвінок на сайті, і ми передзвонимо вам протягом декількох секунд. Залишилися питання? Готові надати детальну консультацію прямо зараз!

ПОСЛУГИ КОМПАНІЇ « КРОТ СЕРВІС» З ПРОЧИЩЕННЯ КАНАЛІЗАЦІЙНИХ ТРУБ У КИЄВІ

Компанія "Крот сервіс" пропонує повний комплекс послуг з прочищення трубопроводу для: Здійснюємо прочищення вертикальних каналізаційних труб-стояків та вигрібних ям, відкачування небезпечних відходів. Укладаємо договори на регламентне обслуговування мереж. Для повноцінної і безпечної прочищення каналізації співробітники «Крот сервіс» застосовують гідродинамічний і електромеханічний методи. Спосіб усунення засмічення вибирається в залежності від складності проблеми, виду труб і типу об'єкта.

ГІДРОДИНАМІЧНЕ ПРОЧИЩЕННЯ КАНАЛІЗАЦІЇ У КИЄВІ: ОСОБЛИВОСТІ МЕТОДУ І ВАРТІСТЬ РОБІТ

Гідродинамічний метод передбачає промивку каналізаційних труб великим напором води. Шланг зі сталевою форсункою підключається до апарату високого тиску і вводиться всередину труби. Потужний струмінь холодної води розбиває відкладення на дрібні частинки і виносить сміття в зливну яму. Завдяки тиску в 150-200 бар дробляться навіть найбільші і щільні пробки. Метод підходить для: Гідродинамічна прочищення використовується для побутових, зливових, дренажних і фекальних каналізаційних систем. Даний спосіб ефективно очищає від багаторічного нальоту труби діаметром до 1000 мм. складність конфігурації системи, множинні відгалуження і повороти не впливають на його ефективність. Гідродинамічний спосіб усунення засмічень відновлює перетин труб, не пошкоджуючи їх цілісності, і застосовується в 98% випадків. Він використовується як в літній, так і в зимовий період. У деяких випадках засмічення усуваються напором не холодної, а гарячої води. Такий метод ефективно видаляє пробки з тягучих і в'язких речовин. Вартість гідродинамічної прочищення досить демократична. Остаточна ціна робіт залежить від протяжності системи.

ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНЕ ОЧИЩЕННЯ КАНАЛІЗАЦІЙНИХ ТРУБ НА ОБ'ЄКТАХ КИЄВА ТА ОБЛАСТІ

Механічна прочищення є одним з найбільш ефективних способів усунення засмічень. Даний метод застосовується як в житловому, так і в промисловому секторі. Комплект обладнання для електромеханічної чистки складається з електроприводу, гнучких сталевих спіралей і декількох наконечників (фрез). Спіраль обертається всередині труби, вичищаючи навіть найскладніші і важкодоступні засмічення. Майстер встановлює насадки в залежності від щільності і характеру пробки. Спеціальний інструмент для прочищення дозволяє з легкістю проходити повороти і кути 90° в трубах. Під час робіт з труби дістаються ганчірки, жири, великі шматки сміття, згустки щільних відкладень, затверділі нарости. Оптимальний діаметр труби - до 300 мм. даний спосіб прийнятний для: Сміття видаляється з системи дуже акуратно, без пошкоджень внутрішньої частини труби. Електромеханічна очищення застосовується в тих випадках, коли інші методи виявилися неефективними.

ПРОЧИЩЕННЯ КАНАЛІЗАЦІЇ В КИЄВІ: ПОСЛУГИ КОМПАНІЇ « КРОТ СЕРВІС»

Засмічення каналізації-неприємна, але вельми поширена ситуація. З даною проблемою стикаються як в багатоквартирних будинках, так і на промислових підприємствах. Навіть невелике погіршення прохідності труб може спричинити за собою серйозні неприємності і спровокувати аварію. Саме тому прочищення каналізації потрібно доручати професіоналам. Фахівці компанії "Крот сервіс" виконують швидку і ефективну прочищення каналізаційних труб в Києві. Наші екіпажі чергують у всіх районах Києва, тому майстри прибувають на місце через 10-15 хвилин після надходження заявки. Усуваємо засмічення в стічній системі акуратно, без пошкодження труб. Працюємо сім днів на тиждень, без перерв і вихідних.

АЛГОРИТМ ДІЙ МАЙСТРІВ «КРОТ СЕРВІС»

Професійна чистка каналізаційних систем - це цілий комплекс заходів, які необхідно виконувати послідовно. Зареєструвавши заявку в компанії "Крот сервіс", ви можете не сумніватися, що засмічення буде ліквідовано в найкоротші терміни. На першому етапі ви описуєте проблему оператору "Крот сервіс" і викликаєте бригаду фахівців на об'єкт. Екіпаж приїжджає на місце і аналізує стан трубопроводу. Фахівці швидко і точно встановлять причину аварійної ситуації. Коли місце розташування засмічення знайдено, фахівець підбирає найбільш ефективний спосіб усунення проблеми. Головне завдання-відновити прохідність труб без пошкодження системи. Після завершення всіх підготовчих робіт виконується прочищення каналізації. Процедура займає кілька хвилин і завершується тільки після остаточного усунення засмічення. Середній час виконання заявки 25 хвилин. Зверніть увагу, що Ви оплачуєте роботу бригади «Крот Сервіс» тільки після того, як очищення завершена і прохідність системи відновлена. Ми не беремо авансових платежів, Ви оплачуєте за фактом виконаних робіт. Ми працюємо цілодобово, тому виїжджаємо на терміновий виклик навіть вночі.

ПРИЧИНИ ВИНИКНЕННЯ ЗАСМІЧЕНЬ В КАНАЛІЗАЦІЙНИХ ТРУБАХ

Залежно від причини виникнення засмічення бувають: Крім того, засмічення каналізаційної системи може спровокувати неправильний монтаж системи або слабкий ухил труби. Найбільш вразливими місцями є повороти труб і кути 90°, Сифони і гофра. Пробити засмічення буває не просто, тому без спеціальних інструментів не обійтися.

ОЗНАКИ ЗАСМІЧЕННЯ КАНАЛІЗАЦІЙНОЇ ТРУБИ

Більшість людей, які зіткнулися з каналізаційними проблемами, занадто довго відкладають виклик аварійної бригади. Прочищення замовляють, коли вода не зливається зовсім, що означає повну відсутність прохідності в трубі. Але доводити ситуацію до такого стану зовсім не обов'язково. Запланувати прочищення стічної системи варто при появі перших ознак утворення засмічення: Чим довше ви відкладаєте виклик сантехніків, тим складніше буде усунути неполадку. Це значно збільшує вартість і тривалість робіт.

НАСЛІДКИ СПРОБ САМОСТІЙНО УСУНУТИ ЗАСМІЧЕННЯ В СТІЧНІЙ СИСТЕМІ

У найближчому магазині будь-який бажаючий може купити засоби для прочищення труб. Агресивні хімічні суміші роз'їдають жир, волосся та інші органічні відходи. Однак такі кошти не вирішують проблему повністю, лише тимчасово полегшуючи ситуацію. Фахівці підкреслюють, що для досягнення найкращого результату такі порошки (або рідини) потрібно застосовувати щодня протягом місяця. Як ви самі розумієте, це не економічно і не екологічно. Засмічення можна спробувати видалити за допомогою троса зі спеціальними насадками. Маніпулювання даним інструментом вимагає певної вправності. У поєднанні з промиванням великою кількістю гарячої води такий метод досить не ефективний. Фінальний результат багато в чому залежить від досвіду і кваліфікації майстра. До того ж, трос видалить тільки предмет, який перекрив потік в трубі, але не прибере наліт з внутрішніх стінок труби, що може послужити повторному виникненню аварії. Самостійні спроби усунути пробку в системі каналізації не гарантують, що проблема буде вирішена. Ви можете лише на деякий час поліпшити ситуацію. Якщо після кустарної хімічної або механічної прочищення стік води як і раніше незадовільний, зверніться за допомогою до професіоналів.

ПЕРЕВАГИ СПІВПРАЦІ З КОМПАНІЄЮ « КРОТ СЕРВІС»

Максимальна оперативність реагування на виклик і виконання робіт. Штат кваліфікованих, досвідчених і відповідальних співробітників. Можливість комплексного обслуговування підприємств усіх типів. Використання надійного сучасного обладнання. Застосування передових технологій.

ПРОФІЛАКТИКА ВИНИКНЕННЯ ЗАСМІЧЕНЬ КАНАЛІЗАЦІЙНИХ СИСТЕМ

Після того, як сантехніки «Крот сервіс» усунуть засмічення в водостічних трубах, необхідно виконувати прості правила профілактики. Для миття та жирного посуду використовуйте спеціальні засоби. Побутові порошки і гелі ефективно розчиняють жир і не дозволяють йому осідати на внутрішніх стінках труб. Два рази на місяць промивайте систему каналізації гарячою водою протягом 2-3 хвилин. Таким чином ви зменшите ймовірність виникнення пробок. На всіх точках зливу встановіть сіточки, які будуть затримувати великі фракції сміття і волосся. Періодично перевіряйте і очищайте сифон. Категорично заборонено зливати і викидати в каналізаційну систему: В якості профілактики засмічень 1-2 рази на місяць рекомендовано використовувати спеціальні хімічні засоби. Дотримуючись цих нехитрих правил, ви надовго позбудетеся від необхідності прочищати каналізаційну систему.
Показати більше

Оформіть замовлення онлайн
отримаєте 10% знижки

Замовити прочищення

Крот-сервiс
(097) 559-47-44
click fraud detection