Гідродинамічна промивка каналізації Гідродинамічна промивка каналізації

Гідродинамічна промивка каналізації

(097) 559-47-44

(063) 559-47-44

(050) 559-47-44

Замовити виїзд

Ціни на промивання каналізації

Вид робітОдиниця виміруЦiна (грн)
1Прочищення каналізаційних труб (гідродинамічна, механічна) від 10 м.пм.п.50Замовити
2Очищення вертикальних труб каналізаціїповерх300Замовити
3Очищення каналізаційного колодязяшт.200Замовити
4Нічний виїзд екіпажушт.2000Замовити
5Відкачування рідких відходів (жирів) з утилізацією1 куб.500Замовити
6Регламентне обслуговування каналізаційних мереж за договоромшт.договірнаЗамовити
7Аварійне обслуговування каналізаційних мереж за договоромшт.договірнаЗамовити

Дізнатися вартість промивки каналізації

Діаметр труби

Замовити виїзд

передзвонимо через 30 секунд

ЩО ТАКЕ ПРОМИВКА КАНАЛІЗАЦІЇ?

ЩО ТАКЕ ПРОМИВКА КАНАЛІЗАЦІЇ?

Сфера наших послуг

Методи прочищення каналізації

Дізнатися вартість промивки каналізації

Діаметр труби

Замовити виїзд

передзвонимо через 30 секунд

Наша команда

 • Олексій

  Старший аварійної бригади №1
  Олексій

 • Влад

  Старший аварійної бригади №2
  Влад

 • Олександр

  Експедитор аварійної бригади №1
  Олександр

 • Сергій

  Експедитор аварійної бригади №2
  Сергій

Гідродинамічне прочищення труб в Києві з Крот Сервіс

Гідродинамічне прочищення труб в Києві – це промивка трубопровідних шляхів великим струменем води, що виходить із спеціального наконечника шлангу, підключеного до апарату високого тиску. Метод використовується для промивання побутових і промислових стічних систем.

Ефективність гідродинамічного очищення каналізації з Крот Сервіс

Ефективність методу гідродинамічного прочищення каналізації підтверджується в більшості випадків. М'які і тверді просвіти на стінках труб руйнуються струменями води напором до 200 бар. У трубопроводах, де є особливо міцні кристалічні відкладення, що звужують просвіт для струму рідини, використовують механічний спосіб очищення. Компанія Крот Сервіс виконує чистку будь-яким методом, у тому числі гідродинамічним.

Важливим є те, що під час гідродинамічного прочищення систем каналізації видаляють не тільки пробки, що закупорюють трубу, але і проводять повне очещення магістралі по всій довжині. В результаті замовник отримує каналізаційну систему майже в такому ж стані, в якому вона була в перші роки експлуатації. Мильні і жирові пробки, пісок, залишки побутового сміття – все це ефективно розмиється потужним напором, якого можна досягти, використовуючи спеціальне обладнання.

Гідродинамічне прочищення систем каналізації використовується для:

Переваги використання методу

Гідродинамічна промивка труб – порівняно новий метод очищення каналізації, що демонструє високу ефективність. Можливість регулювання тиску дозволяє проводити процедуру і в старих системах з чавунними трубами, і в пластикових, де міцність стінок нижче. Метод має наступні переваги:

Компанія Крот Сервіс в складі досвідчених співробітників – професіоналів своєї справи – пропонує послуги з гідродинамічного прочищення труб в Києві по доступним цінам. Очищення каналізації гідродинамічним способом передбачає використання сучасного американського і голландського компактного обладнання від перевірених виробників.

Гідродинамічне промивання каналізації здійснюється при максимальному діаметрі труби в 500 мм. Довжина шлангу дозволяє працювати з магістраллю до 100 метрів. У самій трубі, яка чиститься гідродинамічно, тиск не створюється. Він знаходиться в шлангу високого тиску, з якого вода через форсунки миє стінки концентрованими струменями води. Тиск на кінці шлангу та на форсунках досягає 250 бар, в трубу подається до 50 л/хв. при прочищенні діаметра до 300 мм, і 100–150 л/хв. для діаметра 400 мм і вище.

Універсальність та можливості методу

Технічні можливості пристрою, за допомогою якого відбувається очищення поверхонь, дозволяють застосовувати його в трубах з мінімальним діаметром в 50 мм і максимальним в 400 мм. Гнучкий пружний шланг, який використовується для подачі води, здатний проникати у важкодоступні місця звивистого трубопроводу, видаляючи нарости і не пошкоджуючи каналізаційну систему.

Арсенал насадок для чищення в компанії Крот Сервіс у м. Київ дозволяє впоратися з проблемою закупорки труб, навіть якщо в якості засмічення виступають сторонні предмети великих розмірів, такі як будівельне сміття, побутові органічні відходи, пластикові пляшки і подібне.

Переваги співпраці з Крот Сервіс

На виконані роботи з прочищення каналізаційних труб гідродинамічним способом даємо гарантію. Як бонус надаємо знижки на наступні аналогічні послуги, а також -10% на вартість очищення під час замовлення онлайн. Заявку виконаємо в той же день, оперативно виїжджаємо на місце роботи – за 10 хвилин. 100% оплата після виконання замовлення! Гідродинамічне очищення каналізації – це ефективне рішення усунення наростів з внутрішньої поверхні стічного трубопроводу. Ознайомитися з повним переліком послуг з монтажу, ремонту та обслуговування водопровідних, теплопровідних, каналізаційних систем можна, перейшовши до розділу «Послуги». Ціна гідродинамічної прочистки каналізації вас приємно вразить.

Виконуємо гідродинамічне промивання каналізації у всіх районах Києва

 

 

Показати більше

Корисна інформація

❶ Як прочистити раковину на кухні?

Часто ситуація з забитим водостоком на кухні легко вирішувана, для цього необхідно докласти трохи зусиль і кмітливості.
Докладніше

❷ Як прочистити унітаз самостійно?

Нерідко невелика закупорка стічної системи в туалеті може перетворитися на справжню проблему. Про те, як прочищати унітаз від засмічень власними зусиллями, дізнаєтеся з цієї невеликої статті.
Докладніше

❸ Як прочистити засмічення у ванній?

Проблеми забитої стічної системи часто можна усунути простими доступними способами.
Докладніше

❹ Як очистити засмічення самостійно?

Забилася стічна система, хочете швидко виправити це? Як очищати засмічення, стане в нагоді наступна інформація.
Докладніше

❺ Як прочистити каналізацію в приватному будинку?

Як прочистити каналізацію в приватному будинку. Справитися з проблемою допоможе наступна інформація.
Докладніше

Оформіть замовлення онлайн
отримаєте 10% знижки

Замовити прочищення

Крот-сервiс
(097) 559-47-44
click fraud detection