м. Київ, вул.Тургенiвська 69

[email protected]

Фото Гідродинамічна промивка каналізації Фото Гідродинамічна промивка каналізації, изображение 2

Гідродинамічна промивка каналізації

(097) 559-47-44

(063) 559-47-44

(050) 559-47-44

Замовити виїзд
Ціни на промивання каналізації
Вид робіт Одиниця виміру Цiна (грн)
1 Прочищення каналізаційних труб (гідродинамічна, механічна) від 10 м.п м.п. 50 Замовити
2 Очищення вертикальних труб каналізації поверх 300 Замовити
3 Очищення каналізаційного колодязя шт. 200 Замовити
4 Нічний виїзд екіпажу шт. 2000 Замовити
5 Відкачування рідких відходів (жирів) з утилізацією 1 куб. 500 Замовити
6 Регламентне обслуговування каналізаційних мереж за договором шт. договірна Замовити
7 Аварійне обслуговування каналізаційних мереж за договором шт. договірна Замовити
Дізнатися вартість промивки каналізації

Діаметр труби

Замовити виїзд

передзвонимо через 30 секунд

ЩО ТАКЕ ПРОМИВКА КАНАЛІЗАЦІЇ?
ЩО ТАКЕ ПРОМИВКА КАНАЛІЗАЦІЇ?
Сфера наших послуг
Методи прочищення каналізації
Дізнатися вартість промивки каналізації

Діаметр труби

Замовити виїзд
передзвонимо через 30 секунд
Наша команда
 • Олексій

  Старший аварійної бригади №1
  Олексій

 • Влад

  Старший аварійної бригади №2
  Влад

 • Олександр

  Експедитор аварійної бригади №1
  Олександр

 • Сергій

  Експедитор аварійної бригади №2
  Сергій

Гідродинамічне прочищення труб в Києві з Крот Сервіс

Гідродинамічне прочищення труб в Києві – це промивка трубопровідних шляхів великим струменем води, що виходить із спеціального наконечника шлангу, підключеного до апарату високого тиску. Метод використовується для промивання побутових і промислових стічних систем.

Ефективність гідродинамічного очищення каналізації з Крот Сервіс

Ефективність методу гідродинамічного прочищення каналізації підтверджується в більшості випадків. М'які і тверді просвіти на стінках труб руйнуються струменями води напором до 200 бар. У трубопроводах, де є особливо міцні кристалічні відкладення, що звужують просвіт для струму рідини, використовують механічний спосіб очищення. Компанія Крот Сервіс виконує чистку будь-яким методом, у тому числі гідродинамічним.

Важливим є те, що під час гідродинамічного прочищення систем каналізації видаляють не тільки пробки, що закупорюють трубу, але і проводять повне очещення магістралі по всій довжині. В результаті замовник отримує каналізаційну систему майже в такому ж стані, в якому вона була в перші роки експлуатації. Мильні і жирові пробки, пісок, залишки побутового сміття – все це ефективно розмиється потужним напором, якого можна досягти, використовуючи спеціальне обладнання.

Гідродинамічне прочищення систем каналізації використовується для:

Переваги використання методу

Гідродинамічна промивка труб – порівняно новий метод очищення каналізації, що демонструє високу ефективність. Можливість регулювання тиску дозволяє проводити процедуру і в старих системах з чавунними трубами, і в пластикових, де міцність стінок нижче. Метод має наступні переваги:

Компанія Крот Сервіс в складі досвідчених співробітників – професіоналів своєї справи – пропонує послуги з гідродинамічного прочищення труб в Києві по доступним цінам. Очищення каналізації гідродинамічним способом передбачає використання сучасного американського і голландського компактного обладнання від перевірених виробників.

Гідродинамічне промивання каналізації здійснюється при максимальному діаметрі труби в 500 мм. Довжина шлангу дозволяє працювати з магістраллю до 100 метрів. У самій трубі, яка чиститься гідродинамічно, тиск не створюється. Він знаходиться в шлангу високого тиску, з якого вода через форсунки миє стінки концентрованими струменями води. Тиск на кінці шлангу та на форсунках досягає 250 бар, в трубу подається до 50 л/хв. при прочищенні діаметра до 300 мм, і 100–150 л/хв. для діаметра 400 мм і вище.

Універсальність та можливості методу

Технічні можливості пристрою, за допомогою якого відбувається очищення поверхонь, дозволяють застосовувати його в трубах з мінімальним діаметром в 50 мм і максимальним в 400 мм. Гнучкий пружний шланг, який використовується для подачі води, здатний проникати у важкодоступні місця звивистого трубопроводу, видаляючи нарости і не пошкоджуючи каналізаційну систему.

Арсенал насадок для чищення в компанії Крот Сервіс у м. Київ дозволяє впоратися з проблемою закупорки труб, навіть якщо в якості засмічення виступають сторонні предмети великих розмірів, такі як будівельне сміття, побутові органічні відходи, пластикові пляшки і подібне.

Переваги співпраці з Крот Сервіс

На виконані роботи з прочищення каналізаційних труб гідродинамічним способом даємо гарантію. Як бонус надаємо знижки на наступні аналогічні послуги, а також -10% на вартість очищення під час замовлення онлайн. Заявку виконаємо в той же день, оперативно виїжджаємо на місце роботи – за 10 хвилин. 100% оплата після виконання замовлення! Гідродинамічне очищення каналізації – це ефективне рішення усунення наростів з внутрішньої поверхні стічного трубопроводу. Ознайомитися з повним переліком послуг з монтажу, ремонту та обслуговування водопровідних, теплопровідних, каналізаційних систем можна, перейшовши до розділу «Послуги». Ціна гідродинамічної прочистки каналізації вас приємно вразить.

Виконуємо гідродинамічне промивання каналізації у всіх районах Києва

 

 

Показати більше

✔ ❓ Що таке гідродинамічна промивка труб?

Промивання здійснюється під напором води з великим тиском. В середину труби вводиться шланг, на початку якого закріпленна форсунка, через яку струмені води пробивають засмічення і омивають стінки труби

✔ 🕗 На скільки мені вистачить гідродинамічної промивки?

Термін експлуатації труб каналізації буде дорівнює тому, скільки ви використовували каналізацію до нашого приїзду. Якщо ви користувалися 5 років без проблем і засмічень, значить після нашої промивання вони будуть служити 5 років. За умови, що ви використовуєте трубу за призначенням, і вона змонтована правильно.

✔ 🏠 У квартирі можна чистити гидродинамикой?

Можна, але ми не рекомендуємо. Малі діаметри труб краще чистити електромеханічним прочищенням. Оскільки є ймовірність затоплення при подачі тиску в систему каналізації.

✔ ❓ Яка довжина шланга, яким чистите?

У кожному екіпажі двоє людей укомплектовані на всі випадки життя. Довжина шланга досягає 200 метрів, і дає можливість прочистити довгі ділянки.

Оформіть замовлення онлайн
отримаєте 10% знижки
Наші послуги
Очистка каналізації Прочищення каналізації у Вишгороді Засмічення труб Засмічення труб Чистка труб каналізації Чистка труб Прочищення каналізації у Вишневому Очищення каналізації метро Позняки Гідродинамічна прочистка каналізації Гідродинамічна прочистка каналізації Послуги асенізатора у Києві Прочищення каналізації в Ворзелі

Замовити прочищення

Крот-сервiс
(097) 559-47-44
click fraud detection