м. Київ, вул.Тургенiвська 69

[email protected]

Фото Чистка труб каналізації Фото Чистка труб каналізації, изображение 2

Чистка труб каналізації

(097) 559-47-44

(063) 559-47-44

(050) 559-47-44

Замовити виїзд
Ціни на чищення каналізації
Вид робіт Одиниця виміру Цiна (грн)
1 Прочищення каналізаційних труб (гідродинамічна, механічна) від 10 м.п м.п. 50 Замовити
2 Очищення вертикальних труб каналізації поверх 300 Замовити
3 Очищення каналізаційного колодязя шт. 200 Замовити
4 Нічний виїзд екіпажу шт. 2000 Замовити
5 Відкачування рідких відходів (жирів) з утилізацією 1 куб. 500 Замовити
6 Регламентне обслуговування каналізаційних мереж за договором шт. договірна Замовити
7 Аварійне обслуговування каналізаційних мереж за договором шт. договірна Замовити
Дізнатися вартість чищення каналізації

Діаметр труби

Замовити виїзд

передзвонимо через 30 секунд

ЩО ТАКЕ ЧИЩЕННЯ КАНАЛІЗАЦІЇ?
ЩО ТАКЕ ЧИЩЕННЯ КАНАЛІЗАЦІЇ?
Сфера наших послуг
Методи прочищення каналізації
Дізнатися вартість чищення каналізації

Діаметр труби

Замовити виїзд
передзвонимо через 30 секунд
Наша команда
 • Олексій

  Старший аварійної бригади №1
  Олексій

 • Влад

  Старший аварійної бригади №2
  Влад

 • Олександр

  Експедитор аварійної бригади №1
  Олександр

 • Сергій

  Експедитор аварійної бригади №2
  Сергій

Чистка труб каналізації: способи та обладнання

Коли забивається каналізаційна система, неприємних наслідків можна уникнути, своєчасно провівши очищення проходу від бруду. Зазвичай власники житла намагаються вирішити проблему самостійно. Але не завжди чистка труб вручну виконується правильно та якісно, тому повторного швидкого засмічення уникнути не вдається. Звернувшись до спеціалістів компанії Крот-Сервіс, ви отримаєте якісні послуги з очищення каналізаційних труб.

Причини засмічення каналізації

Прохідність каналізаційної труби може знижуватися з різних причин, серед них відзначаються:

Можливі випадки виникнення аварійних ситуацій внаслідок утворення серйозної непрохідності труби. Ціна запущеного засмічення буває досить високою, тому варто проводити чистку труб при перших ознаках засмічення. Вони проявляються появою неприємного запаху з каналізації, підйомом води у раковині чи ванній, зниженню швидкості її спускання.

Способи чистки труб

Існує кілька методів видалення бруду і сторонніх предметів з вивідного трубопроводу. До них належать.

 1. Підручні засоби. В домашніх умовах використовують переважно підручні засоби для чистки труб каналізації від сміття та відкладень. Це суміш соди з сіллю чи оцтом.
 2. Хімія. Чистка труб виконується із застосуванням хімічних засобів. Вони досить агресивні, тому необхідно попіклуватися про безпеку учасників процедури очищення. Також необхідно враховувати склад засобу і чітко дотримуватися інструкції з використання.
 3. Механічний метод. Спосіб передбачає використання дроту, йоржу та вантуза. Його застосовують у випадках засмічення зі щільними відкладеннями всередині каналу. Йорж допоможе при неглибоких забиттях, а вантуз зрушить з місця сміття, що не утворило твердих відкладень. Тросом пробивають найщільніші засмічення системи.
 4. Гідродинамічний метод полягає у чищенні каналізації з допомогою створення потужного водяного потоку. Таку чистку проводять лише спеціалізовані бригади сантехніків.

Звертайтеся до компанії Крот-Сервіс у м. Київ, щоб виявити та усунути засмічення в каналізаційній системі вашого будинку, виробничого чи офісного приміщення. Ми гарантуємо високу якість надання послуг та даємо гарантію на виконані роботи.

Самостійне усунення засмічення в каналізаційній системі

Для ефективного виконання чистки труб необхідно провести першочергові підготовчі роботи. До них належить чистка сифонів від накопиченого бруду. Далі слід виявити місце забиття труби брудом. Якщо ця ділянка знаходиться неглибоко, то достатньо використати йорж чи вантуз.

Для останнього варіанту необхідно, щоб система після чистки сифонів була зібрана. Вантуз встановлюють на отвір зливу і набирають води для його покриття. Далі виконують кілька рухів вгору-вниз, не відриваючи гумової частини від раковини чи ванни.

Дротом слід користуватися обережно, щоб не пошкодити систему. Його просовують у каналізаційну трубу і просувають до місця засмічення. Далі повільно прокручують дріт, виймаючи разом із забрудненням. Повторюють процедуру кілька разів, постійно очищуючи його від бруду.

Соду з сіллю використовують у пропорції 1:1, беручи по 100 г кожного компоненту. Соду і оцет беруть таку ж кількість. Перший розчин діє протягом 10 годин, а другий залишають на 2 години.

Професійна чистка та її переваги

Щоб бути впевненими у якості та безпечності проведення очищення каналізації від бруду та сторонніх предметів, варто звернутися до професіоналів. Можливо, ціни на чистку труб перевищать витрати на самостійні маніпуляції з каналізаційною системою, але такі послуги від спеціалістів Крот-Сервіс значно ефективніші за всі підручні засоби та мають свої переваги. До них належать:

На сайті Крот-Сервіс ви зможете детальніше ознайомитися з переліком послуг, що надаються компанією, а також цінами на чистку труб каналізації від засмічення. У нас працюють тільки досвідчені працівники, що відповідально виконують свою роботу.

Чистка труб каналізації проводиться в наступних районах:

Показати більше

✔ ❓ Як ви чистите каналізацію?

Ми чистимо каналізацію гідродинамічним і електромеханічним способом. Перший виконується під напором води, і вимиває бруд в каналізації, другий проводитися спеціальними спіралями, які подаються в трубу спеціальним двигуном, і знімають засмічення зі стінок каналізації.

✔ ❓ Ви чистите пластикові труби?

Устаткування, яким працюють фахівці підходить для труб з будь-якого матеріалу. Під час очищення труби не пошкоджуються і залишаються цілими. Ми чистимо пластикові, чавунні, керамічні труби.

✔ 💰 Ціна прочищення каналізації?

Ціну на прочищення труб у нас фіксована. Прочищення труб каналізації до 400 діаметра коштує 50 грн, за метр погонний.

✔ ❓ Який діаметр труб ви чистите?

“Ми чистимо труби від 32 діаметра до 600. Ми вільно прочищаємо труби в квартирах, і також на вулиці, або
промислову каналізацію.”

Оформіть замовлення онлайн
отримаєте 10% знижки
Наші послуги
Очистка каналізації Прочистка каналізації Засор у ванній Засор у ванній Відеодіагностика труб каналізації у Києві Пробити каналізацію Пробити каналізацію Засмічення труб Засмічення труб Прочищення каналізації у Бучі Аварійна служба каналізації Аварійна служба каналізації Очистка каналізації Очищення каналізації метро Майдан Незалежності

Замовити прочищення

Крот-сервiс
(097) 559-47-44
click fraud detection