м. Київ, вул.Тургенiвська 69

[email protected]

Фото Гідродинамічна прочистка труб каналізації у Києві Фото Гідродинамічна прочистка труб каналізації у Києві, изображение 2

Гідродинамічна прочистка труб каналізації у Києві

(097) 559-47-44

(063) 559-47-44

(050) 559-47-44

Замовити виїзд
Ціни на прочищення каналізації
Вид робіт Одиниця виміру Цiна (грн)
1 Прочищення каналізаційних труб (гідродинамічна, механічна) від 10 м.п м.п. 50 Замовити
2 Очищення вертикальних труб каналізації поверх 300 Замовити
3 Очищення каналізаційного колодязя шт. 200 Замовити
4 Нічний виїзд екіпажу шт. 2000 Замовити
5 Відкачування рідких відходів (жирів) з утилізацією 1 куб. 500 Замовити
6 Регламентне обслуговування каналізаційних мереж за договором шт. договірна Замовити
7 Аварійне обслуговування каналізаційних мереж за договором шт. договірна Замовити
Дізнатися вартість прочищення каналізації

Діаметр труби

Замовити виїзд

передзвонимо через 30 секунд

ЩО ТАКЕ ПРОЧИЩЕННЯ КАНАЛІЗАЦІЇ?
ЩО ТАКЕ ПРОЧИЩЕННЯ КАНАЛІЗАЦІЇ?
Сфера наших послуг
Методи прочищення каналізації
Дізнатися вартість прочищення каналізації

Діаметр труби

Замовити виїзд
передзвонимо через 30 секунд
Наша команда
 • Олексій

  Старший аварійної бригади №1
  Олексій

 • Влад

  Старший аварійної бригади №2
  Влад

 • Олександр

  Експедитор аварійної бригади №1
  Олександр

 • Сергій

  Експедитор аварійної бригади №2
  Сергій

ПРОФЕСІЙНЕ ГІДРОДИНАМІЧНЕ ПРОЧИЩЕННЯ КАНАЛІЗАЦІЇ ВІД КОМПАНІЇ «КРОТ СЕРВІС»

Гідродинамічне прочищення каналізації-це один із способів прочищення стічної системи житлових, громадських і промислових будівель від різних засмічень. Спосіб має суттєву перевагу-дозволяє прочищати каналізаційну систему будь-якої складності. У компанії «Крот сервіс» можна замовити послугу професійної гідродинамічної прочищення каналізації на об'єктах Києва та Київської області за оптимальною вартістю.

ЯК ПРОВОДИТЬСЯ ГІДРОДИНАМІЧНЕ ПРОЧИЩЕННЯ КАНАЛІЗАЦІЇ

Гідродинамічне прочищення каналізації проводиться за допомогою професійного обладнання – апарату високого тиску води з підключеним шлангом, на кінці якого закріплена форсунка з реактивними соплами.

Шланг вводиться в каналізаційну трубу, вмикається подача води під високим тиском. Фронтальним струменем води розмиваються засмічення в каналізації, а бічними обертовими водяними струменями проводиться фінішна очищення труб.

Перевага гідродинаміки в тому, що вода легко проходить повороти 90 градусів, складні вигини і коліна труб, зберігаючи цілісність стічної системи. Водою відмінно очищаються навіть важкодоступні місця трубопроводу.

Замовити професійне гідродинамічне прочищення каналізації безпечно для таких видів труб:

Компанія надає послугу гідродинамічного прочищення каналізації на відстань до 120 метрів в одну сторону за доступною вартості. Замовити послугу можна як при виникненні засмічення, так і в профілактичних цілях. Регулярне замовлення гідродинамічної прочищення труб є оптимальним варіантом профілактичного обслуговування каналізації.

У компанії можна замовити послугу щорічної планової очистки каналізації гідродинамічним способом за прийнятною ціною. Щорічна промивка труб дозволяє позбавлятися від з'явилися відкладень, забезпечувати максимальну прохідність трубопроводу і запобігати аварійні ситуації.

КОМУ НАДАЄТЬСЯ ГІДРОДИНАМІЧНЕ ОЧИЩЕННЯ КАНАЛІЗАЦІЇ

Компанія «Крот сервіс» пропонує послугу гідродинамічного прочищення каналізації в Києві та Київській області наступним об'єктам:

У компанії можна замовити гідродинамічне прочищення каналізаційних труб з діаметром від 20 до 350 мм за помірною ціною. На об'єктах Києва або області реально оформити замовлення на промивку труб діаметром, що перевищує 350 мм, за доступною вартості.

ГІДРОДИНАМІЧНЕ ПРОЧИЩЕННЯ ТРУБ В КИЄВІ І ОБЛАСТІ

Компанія надає послуги в Києві та Київській області цілодобово, сім днів на тиждень, включаючи святкові дні. Після оформлення замовлення допомога надається терміново-бригада виїжджає на об'єкт протягом 10 хвилин.

Замовлення приймається без внесення передоплати. Клієнт вносить оплату після виконання бригадою всіх робіт. Перш ніж замовити послугу, можна попередньо прорахувати на сайті вартість промивки. У формі замовлення клієнт вказує ім'я, номер телефону і вибирає з переліку потрібний діапазон труб.

Обладнання дозволяє не тільки оперативно проводити промивку каналізації, але і виконувати процедуру акуратно і чисто. На виконання всіх робіт фахівцям компанії буде потрібно менше 1 годи

МЕХАНІЧНЕ І ГІДРОДИНАМІЧНЕ ОЧИЩЕННЯ ТРУБ

В процесі експлуатації каналізаційних систем можуть утворюватися засмічення. Замовити прочищення каналізаційної системи можна двома способами: механічним і гідродинамічним. Вибір способу чищення сантехніки залежить від виду засмічення.

Механічна прочищення каналізації виконується змінними насадками, прикріпленими до кінця гнучкої спіралі. Електроприводний пристрій обертає спіраль разом з насадкою зі швидкістю до 800 оборотів в хвилину. За рахунок того, що спеціальна насадка захоплює всю внутрішню поверхню каналізаційної труби, повністю усуваються наступні засмічення:

Гідродинамічне прочищення каналізації усуває засмічення напором води високого тиску-150-200 бар. Сильні струмені води можуть навіть зрізати коріння дерев, які пробили трубу.

Спосіб ідеально підходить для усунення мулистих і жирових відкладень на внутрішніх стінках каналізаційних труб. Гідродинамічна промивка очищає труби до первозданного стану. Гідродинаміка успішно використовується при низьких температурах. Взимку таким способом очищають каналізацію від утворилися крижаних пробок.

СКІЛЬКИ КОШТУЄ ПРОЧИЩЕННЯ КАНАЛІЗАЦІЇ ГІДРОДИНАМІКОЮ

Перелік послуг і ціни на аварійну гідродинамічне прочищення каналізації представлені на сайті компанії. Послуга профілактичної промивки труб виконується за договірною ціною. При замовленні послуги складається договір, в якому прописується ціна. Фахівці компанії 1 раз на рік будуть проводити планове гідродинамічне прочищення каналізаційних труб за зафіксованою в договорі ціною.

Ціна аварійної прочищення каналізаційних труб вказана в погонних метрах. Вартість замовлення буде залежати від кількості прочищених погонних метрів каналізації. Якщо знадобиться провести відкачування жиру або інших небезпечних відходів для подальшої утилізації, то при підрахунку загальної вартості замовлення враховується ціна всіх виконаних робіт.

Показати більше

✔ ❓ Що таке гідродинамічне прочищення?

Спеціальний автомобіль з установкою, який під напором води прочищає труби каналізації від засмічень, і омиває внутрішні стінки труби. У трубу каналізації заводиться шланг зі спеціальною насадкою (форсункою), і під тиском виходить вода, яка вимиває труби.

✔ 💰 Скільки коштує гідродинамічна чистка каналізації?

У нас фіксована ціна за гидродинамичне прочищення каналізації, вона вказана в прайсі, в вартість входить приїзд екіпажу і прочищення перших 10-ти метрів погонних.

✔ 💥 А труби не розірве?

Потік води вище і тиск прочищення каналізації регулюються. Можливе прочищення без пошкоджень всіх видів труб від пластикових до керамічних.

✔ 🏠 У будинку чистите каналізацію?

Ми виконуємо чистку труб всіх видів, всіх діаметрів на будь-яких об’єктах. Ми чистимо внутрішню домову каналізацію, і каналізацію від колодязя до будинку.

Оформіть замовлення онлайн
отримаєте 10% знижки
Наші послуги
Гідродинамічна промивка каналізації Гідродинамічне промивання каналізації Усунення засмічень каналізації Усунення засмічень Прочищення каналізації в Ворзелі Очистка каналізації Очищення каналізації метро Майдан Незалежності Очистка каналізації Прочищення каналізації у Броварах Засор у ванній Засор у ванній Аварійна служба каналізації Аварійна служба каналізації Відеодіагностика труб каналізації у Києві

Замовити прочищення

Крот-сервiс
(097) 559-47-44
click fraud detection