м. Київ, вул.Тургенiвська 69

[email protected]

Фото Очистка каналізації Фото Очистка каналізації, изображение 2

Очистка каналізації

(097) 559-47-44

(063) 559-47-44

(050) 559-47-44

Замовити виїзд
Ціни на прочищення каналізації
Вид робіт Одиниця виміру Цiна (грн)
1 Прочищення каналізаційних труб (гідродинамічна, механічна) від 10 м.п м.п. 50 Замовити
2 Очищення вертикальних труб каналізації поверх 300 Замовити
3 Очищення каналізаційного колодязя шт. 200 Замовити
4 Нічний виїзд екіпажу шт. 2000 Замовити
5 Відкачування рідких відходів (жирів) з утилізацією 1 куб. 500 Замовити
6 Регламентне обслуговування каналізаційних мереж за договором шт. договірна Замовити
7 Аварійне обслуговування каналізаційних мереж за договором шт. договірна Замовити
Дізнатися вартість прочищення каналізації

Діаметр труби

Замовити виїзд

передзвонимо через 30 секунд

ЩО ТАКЕ ПРОЧИЩЕННЯ КАНАЛІЗАЦІЇ?
ЩО ТАКЕ ПРОЧИЩЕННЯ КАНАЛІЗАЦІЇ?
Сфера наших послуг
Методи прочищення каналізації
Дізнатися вартість прочищення каналізації

Діаметр труби

Замовити виїзд
передзвонимо через 30 секунд
Наша команда
 • Олексій

  Старший аварійної бригади №1
  Олексій

 • Влад

  Старший аварійної бригади №2
  Влад

 • Олександр

  Експедитор аварійної бригади №1
  Олександр

 • Сергій

  Експедитор аварійної бригади №2
  Сергій

Очищення каналізації в Києві з Крот Сервіс

Сантехнік додому з відеокамерою для труб? Це не чудеса техніки, а дійсно ефективна і професійна чистка каналізаційних мереж. Насправді, очищення каналізації в Києві і її промивання з гарантією до 2-х років – це реально, але тільки після надання відеоматеріалів про абсолютне відновлення первісної пропускної здатності трубопроводів (чистота стінок труби повинна бути як до початку експлуатації).

Коли необхідне чищення каналізації

Очищення труб каналізації в Києві необхідне у декількох випадках. Насамперед, якщо забився стік в межах будівлі, необхідне прочищення внутрішньої каналізації. Найперші «симптоми» проблеми:

Крот Сервіс здійснює професійну чистку каналізацій в Києві та Київській області. Сучасне очищення труб каналізації – це професійне обслуговування внутрішньої і зовнішньої каналізації із застосуванням останніх технологій.

Спецтехніка використовується фахівцями компанії Крот Сервіс, гарантує не тільки успішне прочищення навіть найскладніших засмічень, а й забезпечує її акуратність і оперативність. Звертайтеся за номерами телефонів, вказаних на сайті, якщо вам необхідно:

Методи прочищення каналізаційних труб

На сьогодні існує дві методики очищення трубопровідних шляхів: електромеханічна і гідродинамічна.

Електромеханічна чистка є швидкою та ефективною. У порівнянні зі звичайним тросом, машинна чистка відрізняється 100% безпекою, абсолютною прохідністю і бездоганним результатом. Механічний метод прочищення являється найбільш використовуваним методом сучасної сантехнічної галузі в сфері обслуговування каналізаційних мереж.

Гідродинамічне прочищення каналізаційних труб – це послуга, яка базується на впливі струму води високого тиску на внутрішній простір конструкції.

Переваги професійного чищення каналізації

Чому вигідно викликати сантехніка фірми Крот Сервіс? Фахівці нашої компанії мають великий досвід в обслуговуванні каналізаційних мереж, тому тепер очищенням каналізації в Києві різної конфігурації і складності займаються максимально ефективно, а головне – без шкоди для труб.

Ми використовуємо тільки найефективніші технології очищення засмічень, тому постійно оновлюємо арсенал техніки наших фахівців. Стандартний набір інструментів аварійної бригади складається з приладу для телеінспекції трубопроводів, секційної машини для очищення каналізаційних труб і гідродинамічної установки для промивання труб під високим тиском.

Досвідчені сантехніки за допомогою професійного обладнання здатні провести точну діагностику і абсолютно безпечно прочистити труби діаметром від 32 мм до 600 мм.

Крот Сервіс пропонує вирішення проблем із:

Аварійне і планове очищення каналізації

Аварійне очищення каналізації – це необхідна процедура в сучасному мегаполісі. Реальний стан труб залишає бажати кращого. Більше третини каналізаційних мереж в м. Київ просто вичерпали строк своєї експлуатації, тобто 32,7% знаходяться в аварійному стані, а це близько 856 км труб і колекторів.

На багатьох підприємствах, в ресторанах, готелях проводяться планові роботи з прочищення каналізації з метою профілактики аварійних засмічень. Найефективнішим інструментом є гідродинамічне прочищення. Ціни на очищення каналізації за допомогою такої процедури не дешеві, але це ефективно. Багато замовників обирають цей метод не тільки по причині відновлення початкової пропускної здатності, а ще тому, що внутрішні стінки труби стають чистими як до початку експлуатації.

Ми проводимо очистку каналізації у наступних районах

 

 

Показати більше

✔ ❓ Забилася каналізація від будинку до вигрібної ями, що робити?

Для початку варто перевірити вигрібну яму, може вона наповнилася і вода перекрила трубу, через що не спускається вода в приладах. Якщо трубу видно у вигрібній ямі, і вода не спускається краще викликати фахівців, у яких є гідродинамічна промивка труб.

✔ ❓ Ви можете відкачати каналізацію?

Ми займаємося комплексним обслуговування каналізаційних систем. Прочищаємо каналізацію і відкачуємо рідкі побутові відходи. Якщо ви замовляєте одночасно дві послуги, ви отримуєте економію у вигляді знижки.

✔ ❓ Ви очистите каналізацію від жиру?

Ми використовуємо при гідродинамічній очисці каналізації різні форсунки. Одна з них роторна, вона створює потік води по колу і зрізає жир зі стінок труби.

✔ ❓ Ви даєте гарантію на свою очистку каналізації?

Так, після очищення труб ми надаємо чек з печаткою, і надаємо гарантію, термін обумовлюється на місці з фахівцями.

Оформіть замовлення онлайн
отримаєте 10% знижки
Наші послуги
Очистка каналізації Прочищення каналізації у Броварах Очистка каналізації Прочищення каналізації у Вишгороді Засмічення труб Засмічення труб Прочистка каналізації ЛьвівПрочищення каналізації у Львові Очистка каналізації Прочищення каналізації у Боярці Чистка жироуловлювача у Києві Очистка каналізації Прочищення каналізації у Борисполі Чистка труб каналізації Чистка труб

Замовити прочищення

Крот-сервiс
(097) 559-47-44
click fraud detection