м. Київ, вул.Тургенiвська 69

[email protected]

Фото Відеодіагностика труб каналізації у Києві Фото Відеодіагностика труб каналізації у Києві, изображение 2

Відеодіагностика труб каналізації у Києві

(097) 559-47-44

(063) 559-47-44

(050) 559-47-44

Замовити виїзд
Ціни на відеодіагностику
Вид робіт Одиниця виміру Цiна (грн)
1 Відеодіагностика каналізації 15 м.п Робота 1400 Замовити

Сфера наших послуг
Наша команда
 • Олексій

  Старший аварійної бригади №1
  Олексій

 • Влад

  Старший аварійної бригади №2
  Влад

 • Олександр

  Експедитор аварійної бригади №1
  Олександр

 • Сергій

  Експедитор аварійної бригади №2
  Сергій

Відеодіагностика каналізації

Перед проведенням важливих заходів щодо очищення каналізації обов’язково потрібно провести її відеодіагностику, щоб оцінити стан труб, уникаючи певних наслідків. Відеодіагностика каналізації в Києві користується великою популярністю, і проводиться лише професіоналами. Наша компанія надає якісні та швидкі послуги відеодіагностики каналізації, гарантуючи швидкий результат та запис у реальному часі.

Особливості відеодіагностики каналізації

Проведення відеодіагностики каналізації — це досить складний процес, який потребує максимальної уважності. Під час процедури наші фахівці спостерігають за станом трубних систем, знаходять місця пошкодження та фіксують усе на записі. Завдяки високій якості зйомки стають помітними всі пошкодження на трубах, знаходження незаконних врізок, які перешкоджають оптимальному функціонуванню. Отримана інформація дає змогу чітко розуміти стан труб, дає можливість підібрати методики їхнього очищення, які будуть максимально безпечними.

Процедура відеодіагностики 

Відеодіагностика каналізації проводиться за будь-якого її стану, який заздалегідь можна визначити. Для процедури зйомки наша компанія використовує змінні камери, які розміщуються на кінці надміцного довгого кабелю, розміри якого можуть становити до 50 метро. Етапи проведення відеодіагностики:

Процедура відеоспостереження може тривати від 15 хвилин, залежно від того, який обсяг інформації потрібно отримати. У процесі роботи ми контролюємо положення камери, фіксуємо навіть незначні пошкодження на трубах, які можуть відігравати важливу роль. Ми відповідально підходимо до своєї роботи, гарантуємо швидкі терміни виконання та максимально точний результат.

Чому вибирають нас?

Ми — професіонали своєї справи, які відповідально підходять до роботи, гарантують добрий результат, якість та швидкість. Нас вибирають багато клієнтів, які не женуться за надмірно низькою вартістю, на перший план ставлять лише якість та професіоналізм. Серед основних переваг використання нашої компанії виділяють:

Залишайте заявки на виклик бригади фахівців, які проведуть якісну відеодіагностику, дадуть відповіді на всі питання в процесі роботи та залишать вас задоволеними результатом. Ми цінуємо свою затребуваність, тому намагаємося створювати для вас найкомфортніші умови, підбирати доступні ціни та пропонувати найпрофесійніших майстрів.

Показати більше

✔ ❶ Ви можете провести діагностику труби, якщо в ній вода?

Залежить від рівня прозорості стічних вод. Чим каламутніші стоки — тим гірша видимість. Тому з великою ймовірністю камера не зможе відтворити відео.

✔ ❷ Ви можете зробити запис відео на флешку?

Зображення з камери технічного відеоендоскопа зберігається на нашу SD-карту, після чого ми можемо переписати відео на flash-накопичувач.

✔ ❸ Чи можете виявити, де розійшлося з’єднання в трубі?

Кольорова камера знімає у FullHD роздільній здатності, повертається на 360 ° і використовує ІЧ-підсвічування. Якщо десь розійшлося з’єднання, дефект буде видно на моніторі.

✔ ❹ Скільки коштує відеодіагностика каналізації, яка ціна?

Мінімальна ціна відеоінспекції труб — 1250 грн. Вартість залежить від довжини, типу та діаметра труб. Якщо ви замовляєте послугу в «комплекті» з прочищенням, ми надаємо знижку.

Оформите заказ онлайн
получите 10% скидки
Наші послуги
Гідродинамічна прочистка каналізації Гідродинамічна прочистка каналізації Чистка труб каналізації Чистка труб Очищення каналізації метро Позняки Засмічення труб Засмічення труб Прочистка каналізації ЛьвівПрочищення каналізації у Львові Очистка каналізації Прочищення каналізації у Вишгороді Очистка каналізації Очищення каналізації метро Майдан Незалежності Прочищення каналізації у Василькові

Замовити прочищення

Крот-сервiс
(097) 559-47-44
click fraud detection