м. Київ, вул.Тургенiвська 69

[email protected]

Фото Викачування вигрібних ям у Києві Фото Викачування вигрібних ям у Києві, изображение 2

Викачування вигрібних ям у Києві

(097) 559-47-44

(063) 559-47-44

(050) 559-47-44

Замовити виїзд
Ціни на викачування ям
Вид робіт Одиниця виміру Цiна (грн)
1 Викачування ями 5м.куб метри кубічні Замовити
2 Викачування ями 6м.куб метри кубічні Замовити
3 Викачування ями 7м.куб метри кубічні Замовити
4 Викачування ями 10м.куб метри кубічні Замовити
5 Подача машини за м. Київ км Замовити

Сфера наших послуг
Наша команда
 • Олексій

  Старший аварійної бригади №1
  Олексій

 • Влад

  Старший аварійної бригади №2
  Влад

 • Олександр

  Експедитор аварійної бригади №1
  Олександр

 • Сергій

  Експедитор аварійної бригади №2
  Сергій

ВИКАЧУВАННЯ ВИГРІБНИХ ЯМ

Вигрібні ями встановлюються в приватному секторі чи інших подібних об’єктах, які мають доступу до центральної каналізації. За станом вигрібної ями необхідно стежити, уникаючи її навантаження. Самостійно впоратися з процедурою викачування вигрібних ям неможливо, тому багато хто звертається до спеціальних служб. Ми надаємо якісні та швидкі послуги з викачування вигрібних ям у Києві, зберігаючи безпеку вашої дворової території. Замовити послугу можна за телефоном або відразу на сайті, заповнюючи представлену форму.

Обладнання для проведення робіт

Щоб очистити вигрібні ями, необхідно мати спеціальне обладнання, яке гарантує швидкість і якість роботи. Очищення вигрібних ям у Києві, яке надає наша компанія, відбувається з використанням спеціального інноваційного обладнання.

У процесі робіт з відкачування вигрібних ям ми використовуємо автомобіль-асенізатор, який оснащений спеціальним вакуумним насосом, який переміщує вміст вигрібної ями в накопичувальну ємність. Усе відбувається герметично та безпечно, ніякого неприємного запаху на території двору не виникатиме. Об’єм резервуарів можуть бути різними, за одну процедуру з вигрібної ями можна викачати 3–10 кубометрів відходів. Фахівці нашої компанії відповідально підходять до своєї роботи, прораховують можливі складнощі та непередбачені ситуації, повністю беруть до уваги зовнішні чинники. Час нашої роботи також мінімальний і залежить безпосередньо від рівня наповненості вигрібної ями.

Процедура викачування 

Замовляючи послуги викачування вигрібних ям у Києві, ціна на які, відносно низька за столичними мірками, ви отримуєте повний комплекс очисних заходів та максимальну безпеку. Етапи нашої роботи:

Наша компанія оперативно справляється із поставленими завданнями, не порушує правила договору, несе повну відповідальність за проведення робіт. Після наших послуг ви зможете спокійно продовжити використовувати раковину, унітаз та ванну в особистих цілях, будучи впевненими в якості проведення наших робіт.

Как закамовити послуги з викачування вигрібної ями? 

Очищення вигрібних ям у Києві за доступною ціною — це те, що пропонує наша компанія. Якщо ви хочете заощаджувати гроші, отримуючи якісні послуги з очищення, обов’язково звертайтесь до нас. Якщо у вас є біотуалети, викачування вигрібних ям буде найкращою послугою. Оформити заявку на приїзд майстрів можна одразу на сайті або за номером телефону. Ми гарантуємо швидке відкачування вигрібних ям із дотриманням усіх правил безпеки.

Показати більше

✔ ❶ Чи можна укласти договір на постійне обслуговування?

Ми обслуговуємо юридичних осіб на постійній основі. Укладаємо договір на рік. Виїжджаємо на об’єкт за індивідуальним графіком у зручний час доби.

✔ ❷ Ями якої глибини ви можете очистити?

Довжина шланга асенізаторської машини дозволяє відкачувати відходи з вигрібних ям глибиною до 10 метрів.

✔ ❸ Як утилізуються відкачані нечистоти?

Ми відвозимо стічні води асенізаторською машиною на зливні станції водоканалу. Надаємо відповідні акти щодо утилізації відходів.

✔ ❹ Який об’єм ваших бочок на асенізаторах?

Ми перевозимо рідкі відходи в асенізаторських цистернах об’ємом від 3 до 12 кубічних метрів.

Оформіть замовлення онлайн
отримайте 10% знижки
Наші послуги
Прочищення каналізації у Василькові Аварійна служба каналізації Аварійна служба каналізації Чистка жироуловлювача у Києві Забився унітаз Забився унітаз Пробити каналізацію Пробити каналізацію Очистка каналізації Прочищення каналізації у Броварах Прочищення каналізаційних труб Прочищення каналізаційних труб Гідродинамічна прочистка каналізації Гідродинамічна прочистка каналізації

Замовити прочищення

Крот-сервiс
(097) 559-47-44
click fraud detection