м. Київ, вул.Тургенiвська 69

[email protected]

Фото Послуги асенізатора у Києві Фото Послуги асенізатора у Києві, изображение 2

Послуги асенізатора у Києві

(097) 559-47-44

(063) 559-47-44

(050) 559-47-44

Замовити виїзд
Ціни на послуги асенізатора
Вид робіт Одиниця виміру Цiна (грн)
1 Вид роботи Вимірювання 777 грн Замовити

Сфера наших послуг
Наша команда
 • Олексій

  Старший аварійної бригади №1
  Олексій

 • Влад

  Старший аварійної бригади №2
  Влад

 • Олександр

  Експедитор аварійної бригади №1
  Олександр

 • Сергій

  Експедитор аварійної бригади №2
  Сергій

ПОСЛУГИ АСЕНІЗАТОРА

Послуги асенізатора в Києві користуються великою популярністю, тому що з їх допомогою можна очистити не тільки вигрібні ями, а й септики, біотуалети, міську каналізацію, басейни, підвали та багато іншого. Наша компанія надає якісні та професійні послуги асенізатора в Києві, ціна на які, буде по кишені всім клієнтам. Ми відповідально підходимо до своєї роботи, створюємо для своїх клієнтів найкомфортніші умови, доступні ціни та швидкість виконання.

Особливості очищення асенізатором

Процедура очищення каналізацій, басейнів або біотуалетів є досить простою, але для її проведення необхідно мати хороший досвід, навички та відповідну техніку. Вакуумний насос занурюється в ємність, яка потребує очищення, і за допомогою автоматичного механізму відбувається процес викачування. Отримана рідина з відходів поміщається в спеціальну ємність, через яку не виділяється неприємний запах. Процедура очищення асенізатором займає до 40 хвилин, результат роботи порадує кожного клієнта. Ми використовуємо всю необхідну техніку, щоб у мінімальний термін надати клієнту очищену каналізацію або басейн, не зупиняючи їх роботу на тривалий час.

Переваги вибору нашої компанії

Якщо ви шукаєте послуги якісного асенізатора в Києві, ціна на який буде відповідати стандартним нормам, звертайтесь до нашої компанії. Ми надаємо якісні послуги з очищення, гарантуємо швидкий результат та лояльне ставлення до своїх клієнтів. Серед основних переваг, які змушують багатьох клієнтів обирати саме нас, зазначимо:

Ми впевнені в якості послуг, тому сміливо обирайте нас, замовляйте швидкі послуги з очищення та насолоджуйтесь результатом. Ми беремося за роботу різної складності та різного рівня забруднення, попередньо можна проконсультуватися з нами щодо вартості та інших моментів.

Як оформити заявку на виклик бригади?

Оформити заявку на виклик бригади майстрів, які б змогли надати якісні послуги з очищення асенізатора, можна в нас на сайті. Ми надаємо швидкі та професійні послуги, впораємося зі своїми функціями на найвищому рівні. Просто заходьте на сайт, дивіться перелік послуг з очищення та створюйте заявку. Можна зв’язатися з нами по телефону та обговорити всі важливі моменти ще до приїзду майстрів. Ми миттєво обробляємо заявки та виїжджаємо до клієнта в день замовлення.

Вартість наших послуг дуже доступна, якщо порівняти її з іншими подібними компаніями. Оплачувати наші послуги можна безпосередньо після закінчення робіт та після її оцінки. Ми завжди йдемо на зустріч клієнту, намагаємося створювати найкомфортніші умови, за яких ви будь-якої миті зможете звернутися до нас за допомогою.

Показати більше

✔ ❶ Скільки часу триває процес викачування відходів?

У середньому відкачування проводиться за 20–40 хвилин. Тривалість процедури залежить від глибини резервуару та типу відходів (тільки рідкі або з муловими відкладеннями).

✔ ❷ Ями якої глибини ви можете очистити?

Ми обслуговуємо вигрібні ями завглибшки до 10 метрів.

✔ ❸ Як утилізуються відкачані нечистоти?

Асенізаторська машина чи мулосос відвозить стічні води на зливну станцію водоканалу, з якою в нас укладено договір.

✔ ❹ Ви можете відкачати мул?

Для відкачування та перевезення мулу ми використовуємо мулосос, який оснащений плунжерним насосом високого тиску для гідродинамічного очищення стінок від твердих відкладень.

Оформіть замовлення онлайн
отримайте 10% знижки
Наші послуги
Прочистка зливової каналізації Прочищення зливової каналізації Засор у ванній Засор у ванній Засмічення труб Засмічення труб Прочищення каналізаційних труб Прочищення каналізаційних труб Прочищення каналізації у Бучі Очистка каналізації Прочищення каналізації у Броварах Очистка каналізації Прочищення каналізації у Борисполі Очистка каналізації Прочищення каналізації у Боярці

Замовити прочищення

Крот-сервiс
(097) 559-47-44
click fraud detection